Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párom nem akar menni a 2...

Párom nem akar menni a 2 hetes babánkkal anyuékhoz menni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
50km-re laknak én szeretnék, anyuék is de a párom nem akar. Az ő anyukájánál lakunk, jó hogy ő látják mindennap.Párom szerint beteg lenne a kicsi
2014. máj. 16. 21:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%
Két hetes múlt pár nappal amikor 45 km-re mentünk anyuékhoz. Semmi baja nem lett. A kórházból 80 km-t jöttünk haza. Nem volt 3 hetes amikor mennem kellett a hivatalokba intézni a papírokat, oda is jött velem apuka hiányában. Itt se lett baja. Nem fogdossák, nem mászkál a földön, mi baja lehet:)
2014. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%
A babám télen született egy skandináv országban, északon. Azt mondták a kórházban, hogy egyből ki lehet vinni levegőre, -10 fokig, de tény, hogy a gyerek még nem igényli a "sétát". Hóviharban hoztuk haza, semmi baja nem volt. Az autósülésre max 2 órát mondanak, azért 50km-t ennyi idő alatt meg lehet tenni. Mégis azt mondom, ha van rá mód, ők menjenek hozzátok.
2014. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
39%
Mi 2.5 hetes babával mentünk Balcsira, a nyaralónkba kocsival. 2 órás út kb., végig aludta, nem is nyűglődött. 50 km az semmi. Én bevállalnám.
2014. máj. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
Hát tudod ki a tokom menne egy 2 hetes babával akárhova, ha nem muszáj. Persze, hogy nem biztos, hogy baja lesz, de az első időkben se az anyukát, se a babát ne türáztaasuk, ha nem létszükség.
2014. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
ugye tudod,hogy nem az a szokás, hogy a két hetes gyerekkel útnak indulnak nagyszülőt nézni? Jöjjenek ők, nem is értem, elvárnák, hogy ti menjetek?
2014. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
Te az anyuka vagy? Nagyon furcsa, hogy ezen fel vagy háborodva! 2 hetes gyereket én sem vinnék sehová!
2014. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

igaza van a párodnak,jöjjenek anyukádék elvégre is ilyenkor ez a szokás!Neked is pihenésre,regenerálódásra van szükséged meg a 2 hetes picikédnek is!Baja nem lenne de azért ez így mégsincs rendjén!

Az én anyukám az első pár hétben azt se tudta mivel segítsen,itt sürgött-forgott,főzött,mosott,takarított,segített nekem nemhogy még én vigyem őkelméhez az unokáját:(

2014. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
33%

De a férjednek miért kellene mennie? Pakolj be a kocsiba és irány, ha ezt látod helyesnek. Nehéz megmondani, ki hogyan kellene, hogy csinálja, bár ezen az oldalon ez az emberek heppje.


Ha te belül érzed, hogy szeretnéd, hogy anyukádék az otthonukban lássák a kicsit, és a párod nem egyezik bele, vidd el egyedül. Simán lehet, hogy csak nem akar anyukádékhoz menni, és nem a gyerek miatt. Beteg biztosan nem lenne a baba, jövő héten nyár lesz.


Szerintem mond meg a férjednek, hogy míg ő dolgozik, te elmész a szüleidhez a kocsival, és mire hazaér, már otthon is vagytok. Persze a férjed tudtával, de így neki nem kell mennie.:)

2014. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

"Nehéz megmondani, ki hogyan kellene, hogy csinálja, bár ezen az oldalon ez az emberek heppje. "

Már bocs 18-as. De ő kikérte a véleményünket mi meg mondtuk ha nem akarja nem fogadja meg a tanácsokat az ő dolga!

persze hogy meg mondják mit csináljon ez egy ilyen oldal tudod kérdez válaszol....

2014. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
20%
Persze,hisz apuka nem szólhat bele,mi?csak adja haza a lóvét????!!!
2014. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!