Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valamilyen egyszerű...

Lehet valamilyen egyszerű "kompoziciót" pelenkából itthon késziteni?

Figyelt kérdés
a torta biztos nagyon bonyolult-ajándékba szeretném adni.
2014. máj. 17. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyáltalán nem bonyollt, keresek neked videót és képet, nagyon egyszerű én csináltam már vagy 20d legalább. :D
2014. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2014. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2014. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2014. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha kisbabának viszel ajándékba eldobható pelenkát, akkor ne bontsd ki az eredeti csomagolásból.
2014. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

nagyon jól néznek ki, de én sem tenném ezt a babám alá, engem zavar hogy össze vannak fogdosva.

ugyanakkor nagyon teszenek ezek az ötletek és szívesen csinálnék vmi hasonló 'tortát' csak más összetevőkkel, köszönöm az ötleteket! :-) és bocsánat az offért.

2014. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
engem is zavarna, hogy össze vannak fogdosva, nem használnám a gyerekemnél
2014. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ki fogdossa össze azt a pelenkát? Az az egy kedves ember aki veszi a fáradtságot és készít a szeretett újszülöttnek egy ilyen tortát. Tehát nem egy utolsó senki, TBC-vel fertőzve, bogaras lakásból. Én nem tudom ti mit adtok a gyereketekre, de az a sok vegyszer nem zavar ami a pelenkában van, de az igen hogy valaki ismerős össze tekeri és megfogja? Kérdező nyugodtan készíts pelenkatortát ha szeretnél, a legtöbb szülő (őszintén remélem) nem ilyen steril mint az itt felszólalók.
2014. máj. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
én meg őszintén remélem, hogy mégiscsak sokakat zavar, ha minden egyes pelenkát összefogdos még egy plusz valaki, mielőtt az a gyerekre kerülne. Nagyon szomorú lenne, ha ennyi nem lenne egy anyukában.
2014. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hú-ez nagyon szép-köszi

nálunk tisztaság van-tiszta kézzel késziteném-de igazából annyi mindennel "érintkeznek " a babák kis korban is(a csigától a kutyakajáig)-pont egy pelenka lenne gond,amit én megfogok??hááát..nem vagyok tisztaság mániás,de ezzel nem lenne gondom

2014. máj. 18. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!