Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hajlandó kúszni mászni?

Miért nem hajlandó kúszni mászni?

Figyelt kérdés
7 hónapos babám nem hajlandó kúszni! ! 4 hónapos korától járunk Dévényre. Minden csinált amit kellett csak furcsán tartotta a fejét. Kiderult hogy kevert laza és kötött izomzatu , de az is hazatértéken belül. Már szinte vért izzad vele a Dévényes mert nem hajlandó kúszni! Maximum magán körbe és néha pár centi előre de semmi. Lábát behuzza maga alá. Szépen ki is nyomja magát. Öt hónapisan ült fel először azóta stabilan ül. Rengeteget van földön. Már állandóan náthás annyit játszik lent. Kusztatjuk motiváljuk de nem és nem akar. Sírva fakad. ...környezetünkben meg már a fiatalabb babák is kúsznak. Amúgy örökké mosolygós vidám baba. Tapi tapizik, integet és több szót is tud. Én már annyit sírok emiatt. Tiszta görcs vagyok mert ugye s csapból is a kúszás mászás folyik. Teljesen kivagyok készülve. Közben meg már egy vagyont költöttünk Dévényre. Makacs nagyon makacs baba! !!

2014. máj. 17. 14:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Jesszus, ne görcsöld már ennyire túl!!!! 7 hónapos , csak ennyi ideje van a földön, mit vársz? Néhány szavat már mond... na persze, mindjárt olvas nem? hadd legyen már baba! Azt értem ,hogy te aggódsz, de azért a dévényes szakember (?) igencsak tudhatná, hogy semmiről sincs lemaradva... nagyobbik kislányom 11 hónaposan ült fel, addig nem kúszott mászott ( természetesen jártunk fejlődésneurológián), és enyhe alsó végtagi hipotónián kívül semmi, de semmi nem volt, amit találtak nála... ma 3 éves makk egészséges, kiemelkedően okos, jó memóriájú gyermek... természetesen tudom, hogy ő szélsőséges példa, és nem ez a megszokott, de nehogy már idegroncs legyél egy makk egészséges 7 hónapos mellett!!!
2014. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Igen már mond néhány szót! Nem értem ez miért ilyen hihetetlen! Nekem anno a nagy is korán kezdett beszélni
2014. máj. 29. 10:29
 23/24 anonim ***** válasza:
de akkor ne feledd,hogyha már mond néhény szót akkor az agy azon része ami amozgásért felelős egy kicsit háttérbe szorul mert most nálla az agy azon része dolgozik ami a beszédért felelős!
2014. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Egy hete szó szerint a semmiből elkezdett kúszni! !!!:-D
2014. jún. 7. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!