Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesen szabad szolizni,...

Terhesen szabad szolizni, vagy ezzel károsítom a babát?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat,mértékletes szolizásra gondolok.23 éves kismama

2014. máj. 18. 20:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Én az első, és az utolsó trimezterben nem szoliztam. A másodikban igen, heti 1-szer 12 percet.
2014. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi én most még az első trimeszterben vagyok
2014. máj. 18. 20:05
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem tesz jót a babának ugyanúgy ahogy a napozás sem, túlmelegedhet a magzatvíz. Nem javasolják, ki lehet bírni ezt a 9 hónapot nélküle.
2014. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem tesz jót, de neked sem. Terhesen a bőr érzékenyebb, hajlamosabb a pigmentfoltokra. Maradandóan pöttyös lehetsz tőle.
2014. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Azt javaslom,bird ki ezt a 9 honapot!

Ha nagyon fontos a barna bor,akkor inkabb a termeszetes napsugarzast ajanlom,bar az sem a legjobb valasztas.

2014. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

szia. 22 hetes vagyok,3.gyerek lesz. másik kettővel nem jártam szoliba.most rákérdeztem a dokitól és azt mondta lehet mennem heti 2x járok 8 percre.most volt csőcsere, csakis állóba megyek. 0.3-as csövek, nincs benne UV-C , ami a természetes napfénybe van, ami káros. Azt mondta a doki, inkább heti 2x8 perc, mint a napon nyáron több óra....

Én jobban érzem magam tőle, szebbnek :)

Ne ítéljetek el, de tudom le leszek pontozva.....

2014. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
kibírom ez nem kérdés nem vagyok én függö :)csak ha nem muszáj akkor nem.köszi minden választ
2014. máj. 18. 20:50
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

Én is azt ajánlanám, hogy bírd ki még ezt a kis időt.

Dokik se tudják, túlmelegedhet a magzatvíz, ki tudja mit okozhat, erre biztosan nincsenek kutatások, kimutatások.

Én a napozást is elhagytam terhesen, félárnyékban voltam mindig, pár percig tartozkódtam a napon, de a hasam akkor is letakartam.

De mindenki azt csinál, amit akar. Csak egy vélemény :)

2014. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Én a helyedben kihagynám, senki nem fog megkövezni, amiért nem vagy csokibarna kismama..
2014. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
akk sztem nem szoli :)
2014. máj. 18. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!