Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Csak alvás...

Mi lehet ez? Csak alvás közben eszik, egyébként ordít evés közben, anyatejes,5hós.

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 15:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Evésnél feszeng,mintha fájna a hasa,hátrafeszül,és nagyon sír,már mikor meglátja a cicit kiborul.tápszerrel is ez van.
2014. máj. 20. 15:42
 2/6 Medvi ***** válasza:
Ha alvás közben annyit eszik, hogy hízik, fejlődik tőle, akkor nincs nagy gond, esetleg szájpenész. Méregesd a súlyát és ha fogy, azonnal orvoshoz. A védőnőnek is szólhatnál, főleg ha nincs otthon mérleged.
2014. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet reflux is. Kérdezz rá a háziorvosotoknál. Mindig is így volt?
2014. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h eros a tejleado reflexed es nagyon omlik a szajaba. Az enyem is csak felalomban tud jol enni mert akkor lassabban nyel. Probalj szopi elott kicsit fejni kezzel hatha segit.( De ez sajna nem biztos)
2014. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál is volt egy ilyen időszak,kb 4 hónapos korában.Azóta sem jöttem rá,hogy mitől lehetett,ahogy jött ez a dolog úgy el is múlt néhány hét alatt.Nekem nagyon erős volt a tejleadó reflexem,szegény alig bírta a tejcit nyelni,lehetséges hogy ez okozta,de csak tippelek.
2014. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hetesen kezdett ordítozni evés közben, mindig ha nagyon ébren volt. Ha álmos volt, tök jól elszopizott. 1 hetembe telt, mire rájöttem, hogy a szopipárna kényelmetlen neki. Belesüppedt nagyon és nem tudta használni a maga esetlen módján a kezeit, lábait, nyelésre se biztos, hogy ideális volt úgy a testhelyzet. Álmosan sose zavarta ennyire. Nálam megoldódott azzal, hogy átmentünk az ágyra, mellém fektettem és kényelmesen tudott kalimpálni közben, nem is ordítozott tovább.
2014. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!