Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más anyának is másbòl...

Más anyának is másbòl sem áll a napja csak egész nap szoptatni a 3 hetes csecsemöt? Meddig tart ez így? .

Figyelt kérdés
Reggel 8- kor elkezdjük majd 10-15 perces szünetet tart ès ùjbòl sír a szopièrt! Nem cumira hasznàlja a cicim mert hallom hogy kortyol, egèsz nap eszik..Most van fèl 3 ès ebböl àllt a nap eddig. Majd aludni fog 2 òràt ès ùjbòl kezdödik a szopimaraton. Kb èjfèl lesz mire abbahaggya.. Meddig tart ez az àllapot? Nem tudok egèsz nap ülni mert a 3 èves lànyom megbolondul idebennt.. Segítsègem nincs.
2014. máj. 21. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

A 3 hetes csecsemők ilyenek. De ettől még nem kell otthon ülni. Kösd magadra és menjetek a nagyobbal ki a játszóra! Hasznos lehet egy ilyen:

[link]

2014. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Azért ez nem így van, ha folyton enne akkor nem lakik jól egy evéssel. Bealszik közben, vagy miért hagyja abba? Sűrűn szopnak, de azért nem negyed óránként. Van elég tejed? Nem fáj a hasa?
2014. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg a tejem àllandòan folyik, mikor az egyiket szopja a màsikbòl is döl. Nem alszik bele, mikor ùgy làtom belakott, leteszem öt de 10 perc mûlva kèri ès zabàl mint aki nem evett. Nagy volt mikor született 4.2 kg talàn ezèrt lehet hogy nagy igènyü? Nem tudom de èn màr olyan vagyok mint egy szoptató zombi..
2014. máj. 21. 14:40
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Méred,hogy mennyit eszik?
2014. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Én pont így voltam. Rettenetesen sok tejem volt, de nagyon híg. Semmi zsír nem volt rajta. Evett és sírt a fiam három hónapon át. Én se csináltam mást, mint tartottam a mellemen, mert ha levettem, akkor sírt. A fölösleget mindig kihányta szegény. Bárhogy kértem a védőnőt és próbáltam elmagyarázni neki mit tapasztalok, annyit mondott, hogy a bukás normális. Nem tudtam megértetni vele, hogy a bukás meg a deci hányás közt van némi különbség. Tápszert nem kaptam, mondván nincs rossz tej, de én vettem, adtam neki, és lásson a védőnő csodát a gond megoldódott. Végre jóllakott.


Szerintem írass tápszert, vagy vegyél a dm-be, vagy nem is tudom már hol árulják, és próbáld meg. 1 cici, 1 tápszer, és nem lesz ennyi gondod.

2014. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Én is azt tapasztaltam, hogy tápszertől jobban jól lakott.

Nekem azt mondták 3 óránkét etessem, nem úgy ahogy sír, mert hasfájós volt.

Amúgy nem is biztos, hogy azért eszik mert éhes, hanem valami baja van, pl fáj a hasa és te még ráetetsz.

Az hogy etetsz, nyilván valamit tud enni, hiszen mi is tudunk enni ebéd után akár egy órával valami nasit :) én így képzelem el.

Én is sokat szenvedtem a szoptatással, bár nekem kevés tejem volt, így hamar áttértünk a tápszeres kiegészítésre, így megoldódott ez a probléma.

2014. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
3 hetesen nekem sem àllt màsból a napom csak szopiból. De majd be fog àllni idővel, még nagyon pici és a szopit nem csak evésre hasznàljàk , nekik a cici most még a minden. Idővel màr többet nézelődik,kialakul majd valamilyen napirend . Nekem is hàrom évesem volt melette, nem volt egyszerű,de mâr könnyebb.
2014. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
nekem nem szoptatásbol..hanem fejésböl áll a napom...majd 1,5 ora kb mire megeszi..és közbe 2 szer lesz nyakig kakis....... és kezdhetem a fejést.... az én babám 4kg val született, most mult 3 hetes..és napői 7 szer 120 ml-ket eszik.
2014. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

Olvass egy kicsit, mielőtt tápszerhez nyúlsz a saját kényelmedre:


www.lll.hu

2014. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Nekem furcsa, amit írsz.

A fiam is nagy súllyal született, 3960 grammal, viszont születésétől fogva 3 óránként evett. Kb. 10-15 perc alatt jóllakott és 3 óra nyugi volt.

Én megkérdezném a helyedben a gyerekorvost és a védőnőt, mert megnyugtató választ tőlük fogsz kapni, hogy ez miért lehet.

2014. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!