Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más anyának is másbòl...

Más anyának is másbòl sem áll a napja csak egész nap szoptatni a 3 hetes csecsemöt? Meddig tart ez így? .

Figyelt kérdés
Reggel 8- kor elkezdjük majd 10-15 perces szünetet tart ès ùjbòl sír a szopièrt! Nem cumira hasznàlja a cicim mert hallom hogy kortyol, egèsz nap eszik..Most van fèl 3 ès ebböl àllt a nap eddig. Majd aludni fog 2 òràt ès ùjbòl kezdödik a szopimaraton. Kb èjfèl lesz mire abbahaggya.. Meddig tart ez az àllapot? Nem tudok egèsz nap ülni mert a 3 èves lànyom megbolondul idebennt.. Segítsègem nincs.
2014. máj. 21. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%
Az első babáddal hogy volt? Hiába divat manapság ez a felfogás, nekem nem volna rendben a helyedben. A nagyon-nagyon lepontozott válaszolóval értek egyet. Nekem se lakott jól a babám és egész nap rajtam lógott volna. A lefejt tej tetején meg alig volt zsír. Vízzel pedig tényleg nem lakik jól főleg egy nagy súlyú baba. Szerintem ezt érdemes kipróbálnod, az étrendeddel meg tudod javítani a tej összetételét. Szerintem baromság, hogy az anyatej mindig minden körülmények között szuperkirály és tökéletes. Rendesen kell enni-inni és pihenni, hogy ez igaz legyen, de még ez se garancia. Másik variáció, hogy a baba el se jut a hátsó zsíros tejhez, mert mire az jönne, már tele van a vizes részével, ami ugye csak kitölti a helyet, de nem tápláló.
2014. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%
Mi értelme, hogy a pici is szenvedjen? Az én tejem is olyan volt mint a víz sajnos de beletörődtem, két hetes kora óta tápszeres és makk egészséges
2014. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!