Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második, (többedik) babánál...

Második, (többedik) babánál lazábbak vagytok?

Figyelt kérdés
miben nyilvánul meg?én a napirendhez mindig ragaszkodom,nálatok hogyan alakul ez?
2014. máj. 23. 16:35
 1/5 anonim válasza:
Bár én 12/l vagyok válaszolok. Legkisebb gyerek vagyok 4-en vagyunk tesok. Tesoim 15, 16, 17 évesek. Nekem anyu mesélte hogy a legnagyobbnál (elsőnél) nagyon féltette és sehova se engedte pl. Oviban úszni, kirándulásokra. De ahogy jöttünk sorjában egyre lazább lett. Pl.én már mehettem úszni, kirándulni minden évben, meg mindegyik tesom is. Persze most már a nagyot is elengedi cserediák program stb. Akkor még nagyon félt de mostmár nem. Sokkal lazább minden téren.
2014. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, 2 gyerekem van.

amúgy 5en vagyunk tesók,első gyerek vagyok és megerősítem amit első írt...velem sokkal szigorúbbak voltak mint pl 5.-el

2014. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de ez inkább a hozzáállásomban jön ki, mivel én már az elsőhöz se voltam soha szigorú. :) Inkább nem problémáztam az olyan dolgokon, hogy babaként cicin aludt el, meg csak velünk aludt a nagyágyban, mert tapasztalatból tudtam, hogy nem fog ez örökre így maradni. A kicsi most múlt 2 éves, még híre-hamva nincs nála a szobatisztaságnak, a nagynál ilyenkor már nagyon stresszeltem, hogy meddig marad ez így, a kicsinél egyáltalán nem érdekel, felteszem, el fogja egyszer hagyni a pelust, ahogy elhagyta a nagy is.
2014. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, sőt. ...a fiamnál még nem tudtam, mik meg nem történhetnek, a boldog tudatlanság :-) a lányommal sokkal jobban vigyázok, most lett paragép sajnos...
2014. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaz, még csak várom a másodikat, de azért vannak elképzeléseim. :) Már az elsővel sem voltam paramami, úgy gondolom a hétköznapokban nem sok mindent fogok másként csinálni. Csak apróságok: pl a kicsit tuti hálózsákhoz szoktatom, mert tönkrementem az örökös takargatásba a naggyal. :) De pl nem fogok semmilyen ételt korábban bevezetni mint az ajánlott. Sokszor hallom több gyerekes anyukáktól, hogy jaj a kicsi már fél évesen pörköltet evett, nem lett semmi baja!

Én a nagy fiamnál sem csináltam ügyet abból, hogy velünk aludt, vagy, hogy 1,5 évesen még evett éjjel. Most sem fogok ezen stresszelni.

2014. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!