Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hetes babámat mikor meg...

7hetes babámat mikor meg akartam büfiztetni, ahogy emeltem fel bevertem a fejét a plafonba (csapot tető alatt van az ágyunk) Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Nem direkt csináltam, azóta teljesen kivagyok remélem nem lesz semmi baja...uristen...nem bírnám ki
2009. dec. 30. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld majd a viselkedését,hogy nem-e hány aluszékony vagy furábban viselkedik mint eddig..De szerintem nem lesz gond..

Ahhoz nagy erővel kell hogy beüsse,hogy valami gond legyen.Nyugodj meg nincs és nem is lesz semmi baj:)

2009. dec. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek,egyébként meg sztem rögtön észrevennéd,ha baja lenne-keservesen sírna,máshogy viselkedne...
2009. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fúú remélem igazatok lesz. Amúgy nem sírt meg semmi..most is békésen alszik..
2009. dec. 30. 08:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keményebb a fejecskéjük, mint gondolnánk.:)
2009. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is odavágtam 1x a plafonhoz, szintén ferde tetőnél. Én a pelenkázóról vettem fel. Előtte meg 1x úgy raktam be a kiságyba, hogy a széléhez odavágtam a fejét. Meg 1x az ágyról is leesett. Most 9 hónapos, és még bírja a kiképzést. Látod, vannak nálad rosszabb anyák is. :-)
2009. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:D:D:D Uhh

Mostmár kezdek megnyugodni:P

2009. dec. 30. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi!Nem lesz semmi baja! Ha olyan erősen verted volna be a fejét akkor megilyedt volna és sírt volna folyamatosan. Az én lányom legurult az ágyról és fejjel elkapta a padlót, pedig a férjem is meg én is ott voltunk melette.Én nagyon megilyedtem a gyerek meg csak nézett, hogy mi volt ez, de meg se mukkant. Ha nagyobb lesz és elkezd közlekedni majd lesz még ennél nagyobb bumm is. Ne aggódj! Mi is így nöttünk fel, és nincs semmi bajunk igaz!? Ettől nem vagyunk rossz szülők!

Jó babázást és Boldog Új Évet!

2009. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pont tegnap történt egy hasonló baleset, a párom a konyhában kivette a székéből, és felemelte, és pont a lelógó lámpa alatt álltak, és beverte a fejét a lámpába,sírt szegény, de semmi baj nem lett hálistennek. Egyébként az enyém 3 hós volt, még forogni sem tudott, keresztben fektetve elaludt a díványon, kimentem pisilni, ezalatt egyszerűen valahogy letolatott az ágyról, és hanyatt leesett :(( a síráson kívül nem lett baja.
2009. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!