Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák, a Ti párjaito...

Kisfiús anyukák, a Ti párjaitok/férjeitek hogy jönnek ki a gyerkőccel?

Figyelt kérdés
A mi kisfiunk 14 hónapos múlt. Velem, a nagyszülőkkel nagyon jól kijön, de úgy érzem, mintha az apukájának nem örülne annyira, amikor például hazajön. Néha olyan érzésem is van, mintha a férjem kicsit féltékeny lenne a gyerekre, mert az jobban bújik hozzám, mint hozzá... És olyan, mintha a gyerek nem szeretné őt annyira mint pl. a nagyszülőket vagy engem. Mondtam neki, hogy a fiúk általában anyásak, meg hogy csináljanak több közös tartalmas programot, mert az nem elég, hogy fél órát vagy 1 órát bohóckodik a gyerekkel.. vagy rosszul gondolom? Nálatok hogy van? Változik ez majd?
2014. máj. 26. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:

2 fiam van, rajonganak az apjukért, talán kicsit jobban is szeretik mint engem, mert őt nem látják egész nap... :)

Mondjuk a férjem is odavan értük és minden idejét velük/velünk tölti... :)

2014. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Imádják egymást, sőt, néha úgy érzem az apját jobban szereti.
2014. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, nagyon szereti az apját.
2014. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagy a "szerelem". 3 éves a fiam.
2014. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2 és fél éves a fiam. Nálunk is van hasonló gond, bár apuka nem féltékeny, inkább azt szokta mondani, hogy rosszul esik neki, hogy (szerinte) a gyerek nem kötődik annyira hozzá, mint hozzám. Inkább szomorú. Amúgy igazad van, tényleg nem elég, hogy napi fél órát bohóckodnak. Küldd ki őket autót szerelni, ásni a kertbe, tényleg, szervezzenek fiús programokat. És ne legyen féltékeny, valamelyik szülőhöz általában jobban kötődik minden gyerek. És persze bármikor fordulhat a kocka.

Vagy próbáld rávezetni a gyerkőcöt, hogy azért néha mondogassa, hogy szereti apát, esetleg hívja fel telefonon nap közben, legyen kontakt.

2014. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 éves kisfiam imádja az apját. Amióta kinyílt a kis értelme, nagy a szerelem köztük. Persze, ha gondja van, vagy nyűgös, akkor én kellek...
2014. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanaz a helyzet, mint nálatok. Simán összevesznek rajtam. Most, hogy már 2 éves múlt a kisfiunk, a férjem is jobban tud vele közösen játszani, ezért most már jobb a helyzet. Nemrég pl. indultak biciklivel a nagypapához és a kisfiam közölte, hogy anya nem jön. (Imádnak együtt biciklizni.) Örültünk mindketten én is és a férjem is, hogy végre apához is ragaszkodik.
2014. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4,5 éves a fiam. nagyon anyás, én vígasztalhatom, én olvashatok, adhatok neki inni, enni, stb. a gyógypuszi csak tőlem kell :)


viszont apa az Isten neki, ő tudja melyik autó micsoda, sőt ő autót szerelni is tud, ráadásul legoból is csak ő tud f1-es élethű autót építeni :D

teljesen más a kapcsolata velünk :)

szerintem majd ha kicsit nagyobb lesz és apa tud majd vele mit kezdeni, mert most mi a tartalmas program? játszótéren lökheti a hintában? :) 2 év múlva meg mehetnek horgászni, mezőre autót vezetni tanulni, sárkányozni, focizni, biciklizni, na majd ezek lesznek az igazi közös programok :)

2014. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen.. valahogy úgy veszem észre, hogy a gyerek egyelőre a babusgatást igényli, és abban mi anyák jobbak vagyunk :) a férjem olyan igazi férfias férfi :) ő egyébként próbálkozik, szeretne a gyerek kedvére tenni, a kicsi mégis inkább hozzám bújik. Remélem, változik majd ez a helyzet.
2014. máj. 27. 10:59
 10/10 anonim ***** válasza:

#8


Ez mind nagyon jol hangzik. En is mennek autot vezetni es horgaszni barmikor!


29 eves vagyok es szakallas, 100 kilo. De tenyleg.


Egyebkent asszonypajtassal mi fiut szeretnenk. O nokkel dolgozik egesz nap es velem jobban kijon. XD


A valaszok nagyon tetszenek mindenkitol. :) Mar alig varom....

2015. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!