Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, majdnem egy éves...

Normális, majdnem egy éves babám nem akar lépegetni? Mászik, mindehová felmászik csak éppen lépegetni nem akar, ha megfogom a két kezét, rogton térdre ereszkedik

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális, hagyd békén! :)
2014. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy az, neki van igaza. Hagyd békén, el fog magától indulni.
2014. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
minél tovább mászik egy baba annál jobb,kérlek ne erőltesd!!!Ráadásul a kézen fogva vezetgetés nagyon is árthat!
2014. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd Ő tudja mi jó neki. Van aki 10 hónaposan szalad, vagy lépeget van aki 15 hónaposan :)
2014. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislanyom 10honapos koratol egeszen 1 eves es2 honapos koraig csak maszott! Voltam vele orvosnal, semmi gond nem volt vele, sosem jarattam. van meg ideje, nekem azt mondta az orvos hogy masfel eves korig beindul es ugy is volt!
2014. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is csak mászik.14 hónapos.Én is próbáltam volna vezetni de nem engedi.Úgy vagyok vele,majd ha ő akarja akkor elkezd járni.

Kedves 5-ös válaszoló a te kislányod mikor állt fel és mikor kezdett el járni?

2014. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom majdnem 15 hós volt mikor elkezdett járni, egy percig nem vezetgettem. 6 hós korától mászott, 8 hónaposan felállt és nem sokára rá lépegetett is bútorok mellett, ennek ellenére később indult el. Ha elfogadsz egy tanácsot ne vezetgesd, majd rájön magától és nyár végére már lehet futni fog :) Ja ás ne foglalkozz vele ki mit mond, én már a végén azt mondtam, ha kérdezték, hogy még nem megy? az övé bezzeg már.... válaszom az volt, hogy ne, hallottál még róla, hogy egy gyereknek milyen jó, ha sokáig mászik? Erre egyből elhallgattak, lehet hülyének néztek, de legalább nem kellett hallgatnom, hogy ki mikor indult el :)
2014. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!