Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma olvastam a megrázott...

Ma olvastam a megrázott gyerek szindrómáról. Én sokszor hintáztattam már a karomban fekve a 3 hónapos babámat. Volt, hogy pörögtem is vele 2-3x egymás után, és élvezte is. Szerintetek ebből lehet baj? Elolvastam egy cikket és beparáztam.

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 20:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

komolyan mondom, ez az internet csak rémisztget, mióta terhes voltam és babám van......Összeolvasok mindig valami hülyeséget!

Megnyugodtam, mert láttam egy képet erről a szindrómáról.

Köze sincs a babám hintáztatásához, ill. azt írja egy másik cikk, hogy erőteljes rázás. Tehát ez is kizárt nálunk:)))

MEGNYUGODTAM!!!:)

2014. máj. 29. 14:28
 12/14 anonim ***** válasza:

Szétmennek a gyerek erei a kemény agyhártya alatt. Annak elég masszívak a tünetei... A vérzéstől egy idő után az agy beékelődik, a gyerek belehal a sérülésbe. Előtte mozgászavar, hányás, fénykerülés, eltérő méretű pupillák, stb. egy erős neurológiai góctünetek.


Ez nem olyan, hogy megráztam 2 hónapja, és most félek, hogy baja lesz. Akkor vannak tünetei, nem később.

2014. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én nem ráztam meg a babámat!

Hintáztatni szoktam csak, és félek, hogy az is árthat........de persze nem erőből hintáztatom....

2014. máj. 29. 16:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Értjük, értjük. :)) Nyugi már, semmi baja.
2014. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!