Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek meddig aludt rácsos...

Kinek meddig aludt rácsos ágyban a gyereke? És új ágyban gyorsan megszokott vagy nem?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 17 hónapos, rácsos ágyban alszik de sokszor beleveri a kis fejét, lábát. Arra gondoltam h veszek neki egy fotelágyat ami teljesen a földön van, kinyitható, szivacsos. Kicsit tartok attól h éjszaka majd amikor felébred, mert felszokott és keresi a cumit átvándorol az ágyamba és felveszi ezt a szokást. Kinek milyen tapasztalata van illetve aki már ezen túl van milyen hasznos tanácsot tudna adni?
2014. máj. 30. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb másfél éves volt a kislányom,amikor ilyen ágyat kapott mint amit leírtál,nekünk nagyon bevált.Nem sétált át éjszaka sem :-)

Egyenesen megváltás volt neki,szerintem akkorra a rácsos ágy már nem volt neki kényelmes.

Egészen 4 éves korig használtuk azt egy éve van leeségátlós fa ágya.

2014. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 hónaposan kapott körbetámlás gyerekágyat. Útban volt a tesó és nem akartuk az utolsó pillanatra hagyni az átszoktatást. Azért ment egy kicsit nehezebben, mert jöttek a fogai, de amúgy megérte a szoktatást. Bnőm gyereke 2,5 éves é még mindig kiságyban alszik.
2014. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk nem volt gond az átszoktatással, de az elején többször átjött hozzánk, de végül leszokott róla, vagyis nagyon ritkán jön már át. 22 hónaposan kapott másik ágyat.
2014. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!