Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babáik kevés korkülö...

Akiknek a babáik kevés korkülönbséggel születtek, gyorsan lefogytatok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nem,még most sem,pedig már 5 és 3,5 évesek.sokszor nem tudtam tőlük normálisan enni ezért mindig gyorsan ettem vmit zacskóból rágcsát vagy péksütit stb.Nálunk elég nehéz volt az eleje segítség nem volt.Felváltva aludtak.Olyan szinte sosem volt hogy mindkettő alszik és tudok szép kényelmesen enni
2014. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem :(
2014. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
fel eve szultem,16 ho kulonbseggel, 6 kiloval kinlodok, szoval nem tudom a fel ev hosszu e Nektek, nekem.az:-)
2014. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En igen, 2 szules utan belefertem a ket gyerek elotti nadragjaimba, 36os meretet hordtam amikor a kicsi 6 a nagy 18 honapos volt. Akkor hiztam meg, amikor visszamentem dolgozni es napi 8 orat ultem.
2014. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21 hó van a két gyerekem között és viszonylag gyorsan lementek a kilók. Maradt még rajtam 4-5 kiló, ami évekig makacsul tartotta magát, de mára az is lement.
2014. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!