Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, számotokra mennyire...

Anyukák, számotokra mennyire fontos a napirend betartása, ha más vigyáz a babára? Én megőrülök ettől!

Figyelt kérdés
Amikor az apukája vigyáz rá, telibe sz. rja, hogy beállt napirendünk van a picivel. Élnek, mint Marci hevesen, +/- egy óra egy fél évesnek nem mindegy sem evés, sem alvás szempontjából. Amikor velem van, egyensúly van, csend van, nyugalom. Amikor hazajön, törődik vele, ellátja, igyekszik jó apa lenni és harcol azért, hogy csak ő vigyázhasson rá, vele legyen, és én engedem is, hisz az ő gyereke is. De tojik magasról a nehezen kialakult rendszerre, emiatt a gyerek gyakran üvölt (mert akkor állnak neki a kaja előkészítésének, amikor már meg is kellett volna azt enni), stb. Most is tök hideg van kint és még én esem túlzásba, hogy rendesen felöltöztetném, mielőtt elmennek sétálni (ami tök késő, mert ebéd után szokott kint sétálni, kb. 3 körül). Olyan belső feszültséget érzek, hogy úgy érzem, felrobbanok. Más apák sem értik meg a rendszer szükségességét, vagy én vagyok túl merev? Hidegen kellene hagynia, hogy az amúgy csendes, nyugodt, lassan 7 hónapos babám üvölt, mint a sakál, ha nem diktálom a ritmust? Százszor elmondtam, de csak annyi rá a válasz, hogy ő másképp vigyáz rá, neki is lehessen meg a lehetősége rá, hogy úgy viszonyuljon hozzá, ahogy ő akar. Igen, elismerem, jogos, de mindent magasan felülír bennem a tény: SÍR A GYEREKEM! Mit tehetnék, hogy mindenkinek jó legyen?
2014. máj. 30. 17:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem az a lényeg hogy üvöltsön a gyerek, hanem az hogy apukának is ugyan annyi joga legyen a gyerekkel foglalkozni, mint anyukának.Ha anyuka állandóan ugrál, hogy ez így nem jó, az úgy nem jó, jajj már megint mit csinálsz???Akkor borzasztóan gyorsan válhat ám egyedülálló anyukává!!!
2014. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%
Kedves utolsó, és hol szerepel az a történetben, hogy az anyuka szerint nincs joga az apának foglalkozni a gyerekkel? Mindössze annyit szeretne, hogy ez a foglalkozás olyan keretek között történjen, hogy az a gyereknek is jó legyen. Ez eléggé érthető nem? Különben nem értem, apukát nem zavarja, hogy sír a gyereke ha vele van? Ebből neki nem esik le, hogy valami nem jó?
2014. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!