Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy valaki túlságo...

Van olyan, hogy valaki túlságosan szereti a gyerekét?

Figyelt kérdés
Nekem 17 hónapos a fiam,és minden nap gyönyörködöm benne.Olyan ügyes,cuki és tényleg nagyon szép.:) El se tudom képzelni,hogy valahova elmenjen majd ha nagy lesz.Vagy ezen mindenki átesik?Meg olyan sok rosszat lehet hallani,hogy megpróbálják elrabolni a gyereket az iskolából!?Nem tudnék nélküle élni.Vagy túlságosan óvom?Nem tudom,hogy mindenmi ilyen,vagy csak én vagyok ilyen?
2014. máj. 30. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is rajongom a fiamért, de bizony eljön majd az idő, mikor leválik, de ez fokozatosan következik majd be. Először ovi, majd iskola, délutáni programok, edzések, különóra, barátok, barátnők, egyetem, majd saját család. Ez az élet rendje. El tudom képzelni, hogy elmegy majd itthonról. Imádom, szeretem, féltem, de nem akarom, hogy anyámasszonykatonája legyen és ne tudjon leválni rólam. Ezt te sem akarhatod a gyerekednek.
2014. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze,hogy nem akarom :) Egy szóval se írtam,hogy ide akarom láncolni magamhoz.Csak nem tudom,hogy ezen mindenki átesik vagy csak én vagyok valamiért fura.Köszönöm a hozzászólásod!
2014. máj. 30. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Még. Majd tinédzser lesz, bunkó lesz, többször beléd gázol, leszar téged, rád csapja az ajtót, nem mondja meg hová megy mikor jön kivel megy, akkor egykettőre kiábrándulsz :) egyelőre gyönyörködhetsz.
2014. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hihi, az előző jól mondja... :) :) :)

bár nem tudom, én ezt a kamaszkorú gyerek dolgot nem tapasztaltam meg. az én kisfiam egy éves, és én is szerelmes vagyok.


szerintem ALAP, hogy az ember úgy szereti a gyerekét, mintha szerelmes lenne belé :)

én meg csókolgatom folyton a babámat, szegény, már úgy utálja, eltol a kis pufi kezével :) :) :)


ez van. ez szerelem :) biztos csökken egy kicsit az idő múlásával :)

2014. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3as. kihagytad, hogy nagy kajla, szőrös, izzadt, pattanásos, büdös kamasz lesz :D

csak, hogy ne maradjon ki semmi :D


de tényleg fokozatosan jön majd el a leválás, persze a szeretet megmarad :) bár nem tudom, hogy majd akkor is gyönyörködni tudunk-e, ha a fenti felsorolás bekövetkezik :D

enyém 5 éves, és már nem is hiányzik mikor oviban van. de furcsa így leírni :) mikor elkezdtem dolgozni, folyamatosan rá gondoltam, lestem az órát, hogy mit csinálhat. most meg már csak párszor gondolok rá, na meg persze 4kor vigyorgó fejjel rohanok hozzá, de 2 éve még szenvedtem :)

na meg olyan is van, hogy szombaton mondjuk, egész délelőtt elmolyol a szobájában, egyáltalán nem kívánja a társaságom, pár éve meg még a szememet se vettem le róla :)

fura, de évekkel biztos sokat változik a kötődés :)

2014. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl szeretés nincs, csak rosszul szeretés. Leginkább azoknál, akik a saját maguk kiterjesztésének látják a gyereket. Azoknak lesz a későbbiekben baja, de a környezetüknek is a hozzáállásuk miatt. Ide írt már olyan anya is, akinek a két éves fiára mondták, hogy milyen szép, igazi kis szívtipró lesz, majd dőlnek utána a csajok, aztán teljesen ki volt akadva már előre, hogy az ő fia annál jobb lesz, nem fog összefeküdni mindenkivel, nem lesznek elég jók neki úgy se... Hát basszus. Én a magam részéről az ilyenen csak mosolygok, hogy jaj bizony, milyen helyes kis csajozós fiunk lesz. Szerintem nagyon sokszor már ilyen pici korban is megmutatkozik, hogy ki mennyire lesz rátelepedős, el engedni nem tudós, rigolyás anya.
2014. máj. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Öszintén?..

Én is betegesen szeretem a 3éves fiamat!! Oviba jövöre is mehetne,viszont hiába is rettegek elöre hogy viseljük az elszakadást mindketten,ö az én kis szerelmem!!! :) ,viszont be kell látnom,az ö érdeke hogy gyerektársaságba kerüljön,ne unatkozzon itthon..,amugy a szunyogcsipést is átvenném töle ha tehetném,elképzelni sem merem hogy élem meg lelkileg ha bántják majd netán!!! ..:(

Ami elösegiti a kettönk elválását,épp a közelmultban vettek fel dolgozni,édesanyámmal elég jol elvan a várthoz képest..ö mindig affelé terel ne neveljek belöle anyámasszony katonáját,de attol még ugyanugy féltem ,óvom hisz ha tehetem már miért ne?... Sajnos az ördög nem alszik..:/

Ugyhogy kedves kérdezö én teljesen megértelek,szerintem jo anya vagy,és kit érdekel más véleménye

2014. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!