Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos gyereket el lehet...

9 honapos gyereket el lehet rontani ha mindig felveszem ha sir?

Figyelt kérdés
nehezen van el egyedul alltalaban mindig egyutt jatszunk,azt mondjak ha mindig felveszem vagy oda megyek hozza ha sir akkor egy elkenyeztetett hisztis gyerek lessz,szerintetek hagyjam had sirjon en csinaljam a dolgom mintha mi sem tortenne?nekem ez borzaszto nehezzen menne.
2014. máj. 23. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az érzelmi igény a közelségre pontosan ugyanolyan fontos, mint az éhség, vagy álmosság!
2014. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy szakértő szavaival: https://www.youtube.com/watch?v=aAMis5NOdG4&list=PLBE34DF5C6..


"ennél tragikusabb tanács nincs".

2014. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom nagyon sokat sírt.

Nem tudtam egész nap kézben tartani, de amikor csak lehetett felvettem, vagy simogattam, vagy valami! Nem kell megállás nélkül felkapkodni, de ha sír, annak valami oka van, és szerintem érdemes odafigyelni a babára.


Amúgy, ha a felvett gyerek elkényeztetett hisztis lesz, akkor az a gyerek, akire magasról tesznek milyen lesz? Mondjuk egy magába forduló, anyagyűlölő ember lesz?

Mert gondolom, amikor kiokosítanak téged, hogy ott kell hagynod, hagy sírjon, akkor erre már nem térnek ki...

2014. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!