Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti honnan veszitek a...

Anyukák ti honnan veszitek a zöldséget, gyümölcsöt amiből a babátoknak főztök?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 06:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahonnan magunknak is. Vagy a boltból, vagy a piacról.
2014. jún. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Spar,Penny,piac,zöldséges néni szembe.Bár hát mivel újabban a kicsi sem eszik meg semmit,így sehol.
2014. jún. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
És nem féltek, hogy tele van mindenféle vegyszerrel? Az én kisfiam még csak 4 hónapos és nagyon féltem.
2014. jún. 1. 07:57
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Termelői piac van egy héten egyszer tőlünk 5 percre.Vagy a sima piacon ,vagy zöldségestől.Egyelőre az én babám csak zöldséget és gyümölcsöt eszik még.
2014. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%

Akkor adj neki üvegest!

Amúgy a hétre en most vásároltam be a piacon néniktől, bácsiktól, toluk csak olyan van, ami nem tesco ledig... remelem.

Anyumnak pedig mar kezdenek noni a novenyei a kertben, hozott mar repat, borsot, aminek nagyon orulok, merz az tuti bio.

A tesco ledig repat en sem vennem szivesen, abban ki tudja mi van, mivel kezeltek. Ket honapja kezdtem az etetest, akkor meg nem volt uj repa, inkabb uvegest adtam.

Azert csak van olyan hely, ahol tudsz megbízhatóbb zoldseget venni a kornyeken.

2014. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Én féltem, ezért amíg nagyon kicsi volt, addig csak jó minőségű üveges bébiételt adtam neki. Amiben semmi más nincs a zöldségen, gyümölcsön kívül.

A nagy áruházak beszállítóit még csak csak ellenőrzik, szerintem a nénik, bácsik a legveszélyesebbek. Ők aztán bármivel kezelhetik a kis répájukat.

2014. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Az állatok,a levegő és minden,köztük az emberek is tele van már vegyszerrel,káros anyaggal.Enni meg muszáj...Nem lehet kivédeni semmit.Babakajával való kizárólagos etetéshez meg rengeteg pénz kell,mellesleg ki tudja azokban is mi van.A minőség nem az áron múlik,nem azon amit mondanak és írnak.Mert ugyebár mondani is és a csomagolásra írni is bármit lehet.Nem hiszem,hogy 100%-ban el lehetne kerülni a mesterséges dolgokat.Még házilag termesztett dolgoknál sem,mert ki tudja az első körben megvett ültetendő magon,vagy étel takarmányon mi van.
2014. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%

"Amiben semmi más nincs a zöldségen, gyümölcsön kívül"


Ó persze igen naiv vagy ha elhiszed.

2014. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%
Piac,zöldséges aki megbízható, de már vagy 2 hónapja nem eszi meg a levesben az órépát.Már lehet kapni frisset, minap megkóstolta, s újra eszik répát.Gondolom ezek az ózöldségek már elgázosítottak, és ő még érzi az eredeti ízeket, így nem eszi meg.Már a tyúkok sem eszik meg a zöldséghajat, csak nagyon ritkán,gondolom ők is tudják, hogy szar.Ja ősszel vettem Aldiban zöldséget 2 napig hánytam, fostam tőle.Kismama vagyok.
2014. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Saját magunk termeljük vagy termelői piac, ritkán zöldségbolt.
2014. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!