Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányomnak állandó...

8 hónapos kislányomnak állandóan beleragad a szösz a hajába! Mas is járt így? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, hogy állandóan tele van szösszel a haja, ráadásul alig lehet kiszedni, van amikor csak ollóval tudom! Meg úgy érzem nagyon száraz a haja! Mit tudnék csinálni vele?

2014. jún. 2. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj a kérdésért! de nem lehet h koszmo? csak mert először én is szösznek néztem
2014. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, mert a hajának a végébe van, a fejbőre az tiszta!
2014. jún. 2. 18:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy akkor is lehet az?
2014. jún. 2. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Az án lányomnak is ilyen, de szerintem az nem szösz, hanem összecsomósodik a haja vége, nálunk általában reggeli felkeléskor van ez, én vízes fésüvel szoktam megfésülni és szépen ki lehet fésülni.
2014. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha tiszta a fejbőre, körömmel ovatosan kaparva sem látsz semmit akkor nem koszmó
2014. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!