Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sz*r anya lennék ezek alapján?

Sz*r anya lennék ezek alapján?

Figyelt kérdés

Kislányom 7,5 hónapos. Eljátszik egyedül. Mászkál, feláll mindenhol. Én közben csinálom a dolgom vagy esetleg leülök tv-t nézni vagy netezni.

Most fogzik a 3. Fogával és éjszakánként fel kel, van mikor 1 órát is fent van ilyenkor mindig mondom neki hogy "mért nem tudsz már aludni" meg h "unom h mindig felkelsz kicsim" .Az ebédet és a vacsit sem várom mert nemigen akarja megenni a főzeléket van mikor köpköd nem nyugszik az etetőszékben. Persze mikor befal mindent gyorsan akkor boldogság van.

Olyan sz*r anyának érzem magam h ott hagyom őt egyedül holott én azért vagyok hogy foglslkozzam vele, meg h ilyeneket mondok h unom h felkel éjjel.

Ő a mindenem imádom, érte ölni tudnék.

Szerintetek is sz*r anya vagyok?


2014. jún. 2. 22:26
1 2
 1/20 anonim válasza:
55%

de minek mondasz ilyeneket ha annyira imádod?

nekem ez kicsit homályos...

2014. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Az teljesen természetes, hogy unod, amikor hullafáradtan sokadszor kelsz fel hozzá az éjszaka közepén, az viszont igencsak elítélendő, hogy ezt el is mondod neki. A babák többet megértenek, mint gondolnád, és a későbbi önértékelése szempontjából nagyon nem mindegy, mit mond neki az anyukája, amikor fogfájásra ébred álmából. Azzal semmi baj nincsen, hogy csinálod a dolgod, a kicsi meg elmászkál, eljátszik egyedül. Sokkal kreatívabb és okosabb lesz így, mint azok a gyerekek, akikkel folyamatosan foglalkoznak. Utóbbiak soha nem tanulják meg önállóan lekötni magukat.
2014. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak nekem olyan türelmetlennek tűnsz a leírtak alapján.

Talán belefáradál, próbálj meg néha elszabadulni otthonrol!

2014. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Napkozben sokka turelmesebb voltam vele, de ejszaka kb ugyanezek a gondolatok futottak nekem is vegig az agyamon. Az ejszakaert nagyon tudtam haragudni ha felkelt. Nem ra hanem a helyzetre. Nem tudom, ezt az egyet iszonyatosan nehezen viseltem. Kin keserves volt mind. Mindig vissza kellett ringatnom, volt h 4kor kedodott a nap. Semmi kedvem nem volt semmihez.

Meg tudlak erteni, nekem amugy angyon sokat segitett az h kaptam segitseget, par ora szabadidot. Utana sokkal de sokkal turelmesebb votlam. Sajnos en amugy is nagyon turelmelen tipus vagyok. Probalok ellene tenni de neha nem jon ossze.

Kapd ossze magad, lazits ha tudsz. Kitartast hidd el menni fog es sikerulni fog h pozitivabban allj hozza. :-)

2014. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az oké, hogy ott hagyod, ha csinálod a dolgod, meg ilyenek, de nekem elég furi, hogy netezgetsz ő meg kezdjen magával, amit akar.
2014. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Utolsó itt ülök melette és telon netezek nem gépen. Bocsi sztem félre írtam nem szó szerint azt mondom hogy unom h felkelt hanem h már megint fent vagy, mért nem tudsz aludni? Én sem rá "haragszom" hanem a helyzetre. Nem szeretek éjszaka ébredni. De sztem ezzel még nagyon sokan vagyunk így. De ez ezzel jár. És mikor az éjszaka közepén felkel és elkezd játszani...

Köszönöm a válaszokat.

2014. jún. 3. 05:00
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
Hát tényleg szar anya vagy
2014. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

A fáradtság nagy ùr. És bizony aki nem bírja a kialvatlanságot az mond kìgyòt békát anélkül hogy az.ember ettől rossz szülő lenne. Sőt én depressziós leszek a folyamatos éjszakázás mellett. Az, hogy mellette internetezés stb

Nem vagy rossz anya. Neked ez a kikapcsolódás. Az én gyerekem jòl lejátszók egyedül is. És ìgy,hogy van egy kis szabadidőm, sokkal türelmesen vagyok vele.

2014. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
Jaj dehogy vagy szar anya,én nagyon türelmetlen vagyok,és teljesen kivagyok ha nem tudok aludni vagy korán kel kelni,ettől még szeretem a fiam. Az anya nem azért van,hogy egésznap szórakoztassa a gyereket,meg kell tanulnia egyedül is el lennie.Kimerültél van ilyen,teljesen természetes aki ezért rossz anyának mond,vagy köpköd rád,inkább a saját háza táján söprögessen.Ki kéne egy kicsit kapcsolódnod szerintem.
2014. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


A gyakorikerdeseken csak tökéletes anyukák vannak akik egy rossz szót sem szóltak még a gyerekükhöz, mindig türelmesek és készek feláldozni mindenüket a gyerek miatt.

Tudom min mész keresztül, kisfiammal a hozzátáplálás óta kínlódni kell az evéssel, reggel gyomorgörccsel kelek mert félek az ebédtől, hogy megint mit fog művelni, megeszi e vajon amit készítek neki, hogy fog kinézni a gyerek és a konyha stb... Az utóbbi egy hónapban 3szor is megcsinálta hogy felkelt éjszaka és 3 órán keresztül fennt kellett vele lennem, ringattam, itattam, már mindent csináltam mégsem aludt. Persze hogy 2 óra után azt mondtam neki hogy most már elég volt, tessék aludni.

Tegnap 3szor rámdobta szándékosan a fém kisautóját, a 3.nál kikeltem magamból hogy te normális vagy? Miért kell ezt? És azzal a lendülettel kidobtam az udvarra a kisautót. Persze hogy ideges lettem, mi vagyok én egy játszó szivacs? Nekem mindent el kell tűrnöm szó nélkül? Mindent megteszek a gyerekemért és azt kell kapnom hogy tépi a hajamat, vagy pofonvág mert neki az vicces, vagy dobál a játékaival?

Szeretem, imádom, nagyon jól megvagyunk itthon, igyekszem sokat foglalkozni vele, amúgy nagyon jó gyerek és okos-értelmes, de vannak napok amikor kikészít és ne várja el senki tőlem hogy amikor robbanni tudnék a gyerek miatt akkor is vágjak mindenhez jó pofát.

Ettől még nem vagyok sz.r anya és te sem vagy az.

Jó annak aki olyan tökéletes hogy mindig jó napja van, mindig jó fej, és minden helyzetet tökéletesen tud kezelni.

Jó anya vagy, csak néha eleged lesz ahogy általában az átlagosan jó anyáknak és néha kikelsz magadból vagy megjegyzel dolgokat.

2014. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!