Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen rosszul...

Más babája is ilyen rosszul bírja a fürdetést?

Figyelt kérdés
05.25én született a babám, még nincs 2 hetes de GYŰLÖL fürdeni. minden este azonos időben fürdetünk, az előírt 37 fokos vízben. a lakásban sincs hideg, panel. de úgy végigüvölti mintha nyúznánk :( megszakad a szívünk. van akinek még ilyen a babája?

2014. jún. 6. 11:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2 hetesen hidd el ez normális,pár hét és megszokja egyre kevesebbet fog sírni!
2014. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is arra gondolnék, hogy éhes. Nekem kórházban azt tanították, hogy ha ébred, előbb peluscsere, aztán evés. De végig is ordította a pelenkázást. Amikor a pelenkázón cicire tettem, pár korty és megnyugodott. Ezért mostanában sose viszem éhesen pelenkázni, se fürödni. Oké, hogy bukhat, de rendszerint ezután még jó ideig szopizik vagy játszunk vele, szóval nem értem, miért lenne gond. Mondjuk nem nagyon bukós baba.
2014. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!