Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babát lehet már...

5 hónapos babát lehet már ültetni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha önállóan még nem tud ülni, akkor nem!

Ez nem korfüggő, hogy mikortól lehet ültetni egy babát, hanem babafüggő. Hogy mikor tud már önállóan is ülni, mert akkor még ültetni sem kell, mert megül egymaga.

2014. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő húzza fel magát pihenőszékben vagy babakocsiban,akkor úgy lehet.De letenni ülve nem lehet amíg nem tud úgy megülni.De ha meg tud is felesleges,majd ül ha megtanult magától már felülni.
2014. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd ha önállóan kiül mászásból vagy kúszásból és meg tud ülni egyedül, akkor lehet. Addig szigorúan tilos.
2014. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Én már elültettem a külköt a kertben, nem is értem az idióta kérdésedet. Vagy most ez arra utal, hogy a gyerekkel ültetek-e virágokat a kertben?
2014. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon akar ülni. Rendesen hasból húzza fel magát, de a védőnő szerint korai. Hát, én megtámasztassal ültetem, mert fekve nem marad el sehogy.
2014. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, és kitámasztva sem.
2014. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi csak az ölünkben ültetjük, kitámasztani nem szoktam. Ha nagyon nem marad már el fekve, belerakom kicsit a bébihordóba, az olyan köztes megoldás.
2014. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!