Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kemény a babám széklete,...

Kemény a babám széklete, szenved tőle, vörös a feje annyira erőlködik. Hogy lehetne lazítani a székletét?

Figyelt kérdés
5 hónapos, tápszert és bolti üveges bébi ételt kap (4-5 hótól mindent ami van) Naponta 1 dl gyümilevet, őszibarack, alma, vagy a Pacific alma-narancsot és minden nap 150-250ml mikor hogy Mecsek bébi teát pici cukorral. Cicizik is még, de már minimális tejem van.
2010. jan. 2. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a sütőtök nagyon bevált erre, ráadásul most mindenhol lehet kapni. Én szoktam venni egy nagyot, megsütöm, összeturmixolom egy kis tápszerrel higítom. Sok evésre jut belőle, ami megmarad lefagyasztom. De boltiban is lehet kapni. Esetleg a HIPP-es szilva-alma még segíthet. Ha gyors megoldás kell, akkor Laevolac 5ml,vagy glicerines kúp.
2010. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Germicid van itthon az glicerines?
2010. jan. 2. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
A germicid az lázcsillapító kúp, azt ne add neki:) Glicerines kúp kapható a patikában, az a jó székrekedésre:)
2010. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nálunk a kamilla tea segített pici cukorral (kb 1dl tea+1 teáskanál cukor) ezt naponta issza és én is sütőtököt adtam neki+ csak szilvát vagy őszit az üvegesből. Ezt csináljuk már kb 5 napja azóta a bogyós székletből olyan jó sűrű lett de még nem az igazi, mert még mindig erőlködik.
2010. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma csak sütőtök-alma pürét adtam neki meg benyomott 2 dl őszilevet a kecskemétiből + 150ml-t a szokásos teájából, ma kivételesen cicin is jól lakott, nem kellett a tápszer. Jó lenne ha több ilyen nap lenne... Visszatérve a kakira, ma volt 2x is, de mind a kétszer vörös volt a gyerek feje annyira nyomta:S Remélem holnapra már hígabb lesz a sütőtöktől. Szilvát már lehet adni ilyen korban? (5hós múlt) és milyet adjak? A nagymama befőttjéből ehet? Vagy vegyek fagyasztottat húzzam le a héját és azt adjam neki? Nyersen vagy főzzem meg? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de első baba és még kicsit besz@ri vagyok, nem merem úgy etetni.
2010. jan. 2. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!