Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és milyen időközönként...

Mennyit és milyen időközönként adjak enni 7 hetes,31 hétre született iker lányaimnak?

Figyelt kérdés
Egyikük inkább szopizik, de kap tápszert is. Másik viszont lefejt tejet és tápot kap. Nenatal tápszer.

2014. jún. 10. 12:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekünk is kb így volt, van. Csak két gyerekkel az igény szerinti az elég macerás, mert a három óránkéntit is alig bírom. Amúgy nekem a három óránkénti azt jelenti, hogy éjjel nappal három óránként keltem, ha kell, ha nem. Nekem így állították be a lányokat, és az ment is addig, míg vissza nem mentünk 6 hetes kontrollra, és ott 11től 5ig dokiról dokira jártunk. Mellesleg a szemészeten leszedálták őket, így ki is maradt egy evés akárhogy próbáltam tartani a 3 órát, meg úgy összehozni, hogy két orvos közt enni tudjanak. Azóta néha átalusszák a délelőttöt, így megpróbáltunk átállni 4 órára, de az meg még nem tökéletes, mert van amikor az egyik 3 óra múlva már ébred és éhes. És ezt nem értem, hogy ha három óránként eszik hogy aludhatja át az éjjelt?? Akkor éjjel is ennie kell, nem? Bent a kórházban így volt. De ez ikreknél azt jelenti, hogy másfél óra etetés, böfiztetés, másfél óra magadra. Ami általában nem így van. Kb egy óra marad magadra, és ebben nem tudsz aludni semmit. Kb 45 perceket aludtam az első két hétben éjjel. Nappal így egy etetésre ki is estem, mert akkor tudták megoldani nélkülem. De ezt így nem bírom fizikailag, mert már csak állva alszom és sírok.
2014. jún. 10. 14:13
 12/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, igen, ez nem jutott eszembe, ahogy 10-es írta :) én nem keltettem, amikor éhes volt a pocója úgyis felkeltette, és szépen hízott így is hogy hamar átaludta az éjjelt, nekem azt mondta a doktornő ne ébresszem.Persze ikreknél biztos nehezebb
2014. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Annyi a baj, hogy ha nagyon szétcsúszik az etetés semmit nem alszol.
2014. jún. 10. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!