Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar fogat mosni, mit tegyek?

Nem akar fogat mosni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 hónapos lányom 1,5 hónapja nem hajlandó fogat mosni, pedig korábban szerette. Még csak nem is akarja rágcsálni a fogkeféjét. Pontosabban 2 van neki, egy gumis és egy sörtés babafogkefe. Összezárja a száját. Ha a kezébe adom a fogkefét, akkor eldobja. Én is szoktam vele fogat mosni, akkor csak nagyon figyel, nevet.

Rettegek, nehogy elromoljanak a fogacskái. Jelenleg 6 van neki és biztos vagyok benne, hogy mocorog a többi is neki....okozhatja-a fogzás a fogmosás megtagadását? Bár előtte semmi gond nem volt. Nekem már nincs ötletem.


2010. jan. 2. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
a lényeg, h ne eröltesd, mert azzal csak az ellenkezőjét éred el. fogzás miatt, v egy esetleges hólyag miatt (amit te nem látsz, de neki érzékeny), v egyszerűen csak beleért az ellenkezéses korszakba.
2010. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!