Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes több évet...

Szerintetek érdemes több évet várni babára mivel párom még nem akar?

Figyelt kérdés

Párom azt mondta nem tervez babát pár évig még élni akar sok mindent átélni velem sok helyre eljutni és ezt egy baba mellett nem lehet megtenni.30 elmúltam mondtam neki,hogy több évet nem akarok várni erre és mi van ha akkor mondja azt,hogy mégsem akar.Azt mondta,hogy talán tudnák én csiszolni a dolgokon vagyis alkalmazkodnék az ő akaratához de ő ilyet nem mondott,hogy igy tenne.Aztán mikor beszélgetünk mondta,hogy tervezi a házat szélesíteni gyerekszoba meg ha kell még egyet csinálni.De mikor együtt voltunk legutóbb azt mondta nem szeretné ha többen lennénk nagyon figyelt is,hogy nehogy gond legyen.Aztán megkérdezte,hogy szeretném e ha belém menne mire mondtam,hogy igen erre azt mondta miért?

Nem tudom mit tegyek nem szeretnék éveket várni úgy érzem nem akar vagy nem igazán szeretne gyereket neki van már egy gyereke.


2014. jún. 12. 10:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen én is így látom:(Hogy Ő nem akar mert már van vagy ha igen mindegy neki mikor lesz de azért ez nem így működik nem vagyok 20 éves,hogy éveket várjak erre.Mi van ha nem jön össze akkor is várni kell és ott van az ember 35 éves.
2014. jún. 12. 11:33
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagy dilemma ez,én nem nekem van egy lányom már,aki 20hónapos én meg 23éves.De nekem mindig is az volt az elképzelésem,ha nem lesz gyerekem 28éves koromig,akkor nem is lesz már.Ha nem lenne a lányom,akkor is ezt tartom még most is.Sőt,kistestvér ügyben is,ha nem lesz 28 éves koromig,akkor nem lesz.

Ez az én egyéni butaságom,de egyébként a durr bele 1hó után baba nem tuti hogy jól sülne el.Mindkettőtöket megértelek egyébként,de tény,hogy te futsz ki a korból inkább,nem ő.Mert ha netán vele bármi történne majd,vagy csak lelépne,te maradsz a gyerekkel.De a te tested örökké nem lesz majd megfelelő egy gyerek kihordására.És akárhogy nézzük,nem egészséges 40évesen szülni.

2014. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na várj csak, akkor ha 1 hónapja ismered, az még tényleg korai lenne. Az teljesen korrekt, jó dolog, hogy megmondtad neki, hogy mit szeretnél, és szerintm az ő részéről sem furcsa, hogy nem akar rögtön 1 hónap után valakitől, akit még nem ismer eléggé egy gyereket. Nekem inkább úgy tűnik, hogy tényleg veled szeretne lenni, megismerni, aztán ha passzoltok, akkor mehet a gyerek.
2014. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk azt mondta,hogy 3 év múlva szeretne babát addig nem.Mondtam neki én addig nem akarok várni azt mondta akkor majd jövőre térjünk erre vissza és akkor majd talán utána évben lehet valami.Úgy érzem csak szórakozik nem tudom a több év mit jelent hisz akkor is külön lehet menni ettől fél pedig mondtam az sem biztosíték.Azt szeretné ha az lenne amit ő akar de ez azért nem így működik.Mondtam meg értsem meg engem is benne vagyok már a korban nincs mire várni főleg ha vele nem megy ez akkor mást kell nézni és az is idő erre nem mondott semmit.
2014. jún. 15. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!