Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Milumil Sinemil meddig...

A Milumil Sinemil meddig íratható fel?

Figyelt kérdés
1 éves múlt a lányom, de sok mindenhez használom a Sinemilt, íratható még receptre?
2014. jún. 12. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem írta fel 1 éves kor után.Azt mondta,csak ha gasztroenterológus ad papírt,hogy allergiás,akkor lehet már csak.És mivel az ég világon semmi baja nem volt a lányunknak,csak simán peptit meg ezt írattam fel az öcsém babakori szerzett tejallergiájára hivatkozva,így ugye azt ette.
2014. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, hát sajnos úgy néz ki nekünk lehet szükség is lesz rá (gasztron kivizsgálás alatt vagyunk, valamire érzékeny, csak még nem derült ki, mire)
2014. jún. 12. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz mi Sinlcot használunk, de szerintem ugyanúgy működik a dolog. 3 éves korig írják fel. Én most írattam a 22 hónapos lányunknak és nincs semmilyen allergiája, vagy egyéb egészségügyi problémája, nincs szakorvosi javaslatunk sem, soha nem is voltunk vele gasztrón. Csak azért adom neki, mert iszonyú válogatós, alig akar valamit megenni.
2014. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem már csak támogatás nélkül írta fel a doki 1 éves kor után.Így közel 3000 forint 1 doboz... Szólhatott volna előbb is a kedves doki, hogy feltankolhassak... Ez a vacsink még.
2014. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!