Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell a babák fütyijét...

Mennyire kell a babák fütyijét felhúzni és milyen idöközönként? Most 1 hònapos de még nem kezdtem el.

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekünk anno azt mondta az orvosunk, hogy 1 éves korig nem kell. Mi csak azóta húzogatjuk.
2014. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekünk az orvos azt mondta,hogy minden fürdsnél kell. Minden vizsgálatnál meg is nézi,hogy szépen felmegy e a bőr.
2014. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ès ti mikor kezdtètek?
2014. jún. 12. 14:59
 4/15 anonim ***** válasza:

elkezdheted.csak annyira amennyire engedi ne feszegesd.

Ne várj egy éves korig mert általában ebből adódik hogy feltépik,műtét stb.

2014. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 2 éves a fiam, sem feltépés, sem műtét semmi nem kell. Nagyon szépen lehet húzogatni. Viszont miután itt mindenki mást fog ám mondani, én a helyedben az orvosra hallgatnék.
2014. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hós kortól mondta, de ahány doki, annyi vélemény ebben a témában (is).
2014. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sebész főorvos szerint nem kell vele semmit csinálni a szobatisztaságig. Mi nem húzogattuk semennyit, igaz nem is jön vissza, úgyhogy mehetünk majd ősszel vissza kontrollra, hogy hogyan tovább.
2014. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a gyerekorvos hogy nem kell vele semmit csinálni. A rokonok meg azt hogy húzogassuk. Sajnos a rokonokra hallgattunk, olyan fitymaszűkülete lett hogy műteni kell. A rokonoknál bejött a húzogatás, semmi baja a gyereknek. Hallgass a ti orvosotokra!
2014. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Annyiféleképp mondják, hogy az ember nem tudja, hogy a helyes.

Nekünk azt mondták, hogy rögtön kell minden fürdetésnél. Mikor hazajöttünk a kórházból, másnap jött is a védőnő és megmutatta, hogyan kell. 8-9 hós korára szépen lejött neki, teljesen. Hála az égnek, nincs vele gondunk. Mondjuk én azért későinek tartom az 1 éves kort. Mi van, ha aztán már csinálhatsz bármit, nem tudod majd lehúzni neki?

2014. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a baj hogy mi külföldön èlünk ès itt azt momdja az orvos ès vèdönö, meg mindenki hogy azt nem szabad húzogatni... Söt mikor megemlítettem az elsö viziten úgy nèztek ràm mintha 2 fejem lenne... De èn tudom hohy otthon szokàs ez a ràsegítès, ezèrt kèrdezem ezt...
2014. jún. 12. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!