Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hol ül a kocsiban ilyen...

Czkoli kérdése:

Ki hol ül a kocsiban ilyen esetben? (5éves-125cm + újszülött + anya + apa)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemsokára megszületik 2. gyermekünk, és az lenne a kérdésem hogy ki hol utazhat az autóban ebben a felállásban. Nagyfiam 5 és fél éves 125cm, apa vezet, én (anyuka) + a pici a hordozóban. Én úgy gondolom hogy én ülök a fiammal (fiam magasítón) hátul, a baba pedig elöl a hordozóban, menetiránynak háttal. De akkor ilyenkor ki kell szerelni a légzsákot? És mennyire férek hozzá a picihez ha valami kell neki? Pl. szomjas, éhes, stb...


Totál nem értek az ilyenekhez úgyhogy minden választ nagyon köszönök :)



2014. jún. 15. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elől csak akkor utazhat, ha a légzsák ki van kapcsolva. Hatra is teheted a nagyhoz, te meg ulsz elore. Ha kell valami a gyerekeknek, akkor meg álltok,
2014. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi mindig úgy szoktunk, hogy apa vezet én az anyósülésen, gyerekek hátul (3 van) ha kellett valami amikor még pici volt akkor hátranyúltam és elintéztem úgy, de egy öt éves már sokat tud segíteni! Nyugodtan ülj elöl!
2014. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk augusztusban születik a második baba, első lányom 3 éves. Apa vezet, én anyósülésen, mögöttem a 3 éves, Apa mögött hordozóban kistesó fog ülni.
2014. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi csak 3an vagyunk. Apa vezet, én mellette. A pici hatul apa mogott, hogy ha hatra fordulok, akkor elerjem es oda adjam neki, amire szüksége van. Ha nagyobb gond lenne, akkor ugyis megállunk.
2014. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a kicsit csak akkor teheted előre, ha ki van kapcsolva a légzsák. a nagy meg nem ülhet magasítón, majd csak 135cm magasság felett.

az anyósülés a legkevésbé biztonságos, én biztos nem tenném oda egyik gyerekemet sem...

2014. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként sem biztonságos elöl utaztatni a kicsit. Hátul a két szélére a gyerekeket, te meg előre vagy hátra a két ülés közé.
2014. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
elore en sem tennem semmikepp! nalunk a kicsik utaznak hatul az elso perctol, en pedig elol. igazabol azt sem ertem ha anyuka bepreseli magat a 2 gyerek koze hatra...:-)
2014. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk apa vezet, enyém az anyósülés, mögöttem a nagy (4 éves), apa mögött a pici.

Ha baj van, hátra nézek, odaadom a cumit/játékot, ha nem nyugszik megállunk. Etetni úgysem tudod útközben, itatni sem szerencsés menet közben amíg pici, mert mit csinálsz, ha félrenyel? Szóval az ilyesmihez úgyis meg kell állni.


Nem is igazán értem miért a pici kerülne előre?!

2014. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nalunk is mi elol, gyerekek hatul felallas lesz.Most varjuk a picit, a nagy fiunk mar somindenben tud majd segiteni ha epp kell valami.Pl szajaba adja a cumit,elszorakoztatja.Ut kozben akkor sem vennem ki a picit a gyerekulesbol ha mellette ulnek.

Az apa vezet en az anyosulesen felallas csak csaladi programokra ervenyes, hetkoznapokon mindketten kulon autoval jarunk,valtozo hogy mikor melyikunk viszi a gyerek(ek)et.

2014. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mint anyuka mindig elől ülök. A kisfiam 15 hónapos, ő mindig hátul utazott. Ha megszületik a tesója, ketten lesznek hátul.
2014. jún. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!