Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is végig üvölti az...

Nektek is végig üvölti az estét a babátok?

Figyelt kérdés

Minden este az a program, hogy kb este 6tol kezdődik az uvoltes... ugy 9-10ig. Látszik hogy éhes, de nem eszik; nekem ugy tűnik a faradsagtól nem bír enni. Ez addig megy, amíg kidől, alszik egy kicsit és aztán felkel enni. És végre alszik par órát :)

1,5 hónapos

Van valami megoldás?


2014. jún. 16. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
ha a fáradtságtól üvölt minden nap akkor változtatni kéne a napirenden... még egy evést/alvást beiktatni a sírás előtt
2014. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%

Napirend :D Na persze :D


Figyelj, lehet sok volt neki a nap, hosszu volt. Barátnőmnek is ez volt elkezdte 6 óra magasságában és üvöltött :( És nem a napirenddel volt a baj :D

2014. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáradtságtól sír, akkor be kellene a sírás elé tenni még egy etetést. De nem lehet, hogy hasfájós, és azért sír? Illetve nem megy esetleg tv a szobában, ahol van, mert a babák érzékenyek a külvilág ingereire, és úgymond túltöltődnek estére, ez is lehet oka a nyűgösségnek. A fiúknál az esti kínlódást az oldotta meg, hogy nap közben nem ment a tv a nappaliban, amikor ő is ott volt.
2014. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nem a hasa fáj inkább?
2014. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Mikor 1 honapos volt a fiam o is igy csinalta kb 2 hettig.Aztan probaltam valamivel elfoglalni. Kiultettem az ulokebe es abban a szobaban ahol mi is voltunk. Majd utanna furdes, eves es altalaban eves utan a karomon elalszik. Es alszik kb hajnal.4- ig. Most 2 honapos
2014. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ilyen pici baba még sokat alszik, kb 1,5-2órát bír fent lenni 2 alvás között. Ha túl fárad sírhat és nehezen bír elaludni, de fájhat a hasa is.

Nem huzgálja a lábait?

2014. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen a hasfájásra gondolnék. Az én kisfiam ennyi idősen szintén 6-7 körül elkezdte, és 11-ig sírt. Enni sem igazán tudott, csak, ha beájult, akkor félálomban szépen szopizott. Ez ment menetrendszerűen kb. 2,5 hónapos koráig.
2014. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
nem
2014. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én olvastam olyat hogy azért sírnak, mert a napi feszültséget igy vezetik le, és egy idő múlva elmúlik.


amugy az én babám minden nap sír a fürcsi előtt. először nem tudtam mi, próbáltam etetni, pelenkát cserélni, fogtam, de semmi sem volt jó. és amint vetkőztetni kezdem mint akit kicseréltek. fürdés, evés, alvás. megszokta, most 3 hós

mikor fürdeted?

2014. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Elso korben en is hasfajasra gondolnek, probald ki; hogy megtornaztatod a pocakjat. En kislanyomnal bejott. Igaz en nem panaszkodom es nem is panaszkodhatok. Holnap lesz 4 honapos es 1,5 honapos kora ota vegig alussza az ejszakat. Azelott is hajnali 4-kor kelt eloszor. Hozzateszem este 8-tol alszik. Sztem fontos,hogy egy idobe furdesd. Na,de kerdesedre valaszolva: en is jartam igy,hogy furdes elott elkezdett sirni, furdes alatt kicsit megnyugodott. Gondoltan en, hogy mar ehes, es mire jott a kaja mar remegett a szaja ugy sirt es o sem akarr enni. Sztem el sem hitte,hogy kajat kap. Ilyenkor adtam neki pici innit(azt vmiert egybol elfogadta), aztan atcsereltem kajara es minden oke volt :)
2014. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!