Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van jelentősége? Tápszeres...

Van jelentősége? Tápszeres kérdés. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Milumil Junior1 -es tápszer helyett Milupa Junior1 tápszert kaptam. Állították (gyógyszertár), hogy ugyanaz. De mindkettő forgalomban van, akkor nem lehet ugyanaz. Van valami jelentősége, hogy ha ezt kapja most a gyermekem? Íz, stb., összetétel, vagy ugyanmindegy, ne foglalkozzak vele, felesleges. Gyakran hallom, hogy "össze- vissza" is adják itt a tápszereket márkáktól függetlenül, néha az ár diktál csupán. ?
2014. jún. 17. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége.
2014. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

figyi, ha a gyógyszerész azt mondja, aki ezzel foglalkozik, ráadásul évekig tanulta, akkor inkább rá hallgass mint itt ránk...

egyébként szerintem s ugyanaz

2014. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké. Csak állítása szerint a Milumil helyébe fog lépni ez a Milupa, azért van még a "régi" forgalomban, amíg kifogy.

Egyébként nem volt túl meggyőző nő, össze- vissza beszélt.

Na de a lényeg, akkor ezek a tápszerek közel egyformák és nem lesz semmi baj, ha most ezt issza (pl. hasfájás, vagy más íz....ilyenekre gondoltam, lehet túlreagálásnak is venni, de én inkább vagyok ilyen alapos. :) )

2014. jún. 17. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ugyan az, de ekkora gyereknél ennek már kicsi a jelentősége. A Milumil tápszer a prebiotikumot tartalmaz, erősíti a bélflórát. A Milupa nem.
2014. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!