Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit másképp csinálsz/cs...

H.Orsolya kérdése:

Mi az amit másképp csinálsz/csinálnál? 2. baba

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne pár dolog :)

Pl. : Mi az amit megvennél a második gyermekednek? Olyan, amit az elsőnek nem vettél.

Mi az amit az elsőnél beszereztél, de felesleges volt?

Esetleg a nevelésben mit csinálnátok/csináltok másképp?

Ha van kedvetek válaszoljatok, légyszi. MEnnyi idős/idősek a gyerekek. Több gyerekesek nyugodtan válaszoljatok ti is :) Ott több féle a praktika?



2014. jún. 17. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám, hogy az aggodalom tönkretegye a boldogságunkat. Túl sokat aggódtam. 1,5 hónaposan elkezdett ingerült, sírós lenni és rábukva az internetre halálosabbnál halálosabb betegségeket képzeltem be neki (izomsorvadástól kezdve mindent) és mire még 1 hónap után kiderült, hogy csak az ínye fájt, addigra megőszültem. Ha tudtam volna, hogy 1,5 hónapos korában már a foga miatt kínlódik, sokkal nyugodtabb lettem volna. De folytathatnám a sort. Azt hiszem, kevesebbet bújnám a netet, mert hajlamos vagyok a hipochondriára, különösen a gyerekkel kapcsolatban.
2014. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-es nagyon köszönöm, a válaszodat:) Láttam a kérdésed, de nem jöttem rá, hogyha nem fogad el semmit (cumisüveg, pohár) hogy adhatnál neki bármilyen folyadékot. :(
2014. júl. 17. 13:50
 13/15 A kérdező kommentje:
11-es teljesen igazad van, én is így voltam , de aztán rájöttem , hogy mérlegelni kell a neten olvasottakat.
2014. júl. 17. 13:51
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Épp betölti a 3 évet az első gyerekem amikor érkezik a kistesó.

Szinte mindenünk meg van még a nagyról (babakocsi,kiságy stb). Akkor sem vettem semmi feleslegeset és nem is hiányzott semmi.

A nevelés lesz másabb,mert akkor még a szülőkkel laktunk,most meg már nem.

2014. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Altatás témában voltam sokkal másabb, szigorúbb. Első gyerkőcöt ha igényelte elringattam, babusgattam órákig. Most 6 éves, nemrég szokott le arról, hogy altatni kell. A másik 2 gyermekem már pici korában megszokta, hogy ha aludni kell, akkor nincs mese, aludni kell. A 3 évesnek csak szólok, hogy alvásidő van, már megy is a szobájába, a 10 hónapost is berakom az ágyába és egyedül, csendben elalszik.

A legkisebbnek vettünk pihenőszéket. Ő imádta, nekem kényelmes volt, hogy lekötötte magát vele. Ezen kívül semmit nem vettünk.

2014. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!