Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már a kávé sem használ,...

Ha már a kávé sem használ, hogy maradtok ébren?

Figyelt kérdés

4 gyerkőcöm van, a nagylány (8éves) itthon, a két középső oviban, a legkisebb pedig szintén itthon, 8 hónapos. Napok óta hajnali 2-ig fent van, üvölt, pedig elvileg semmi baja, fél 6-kor pedig már kel. Hulla vagyok. Már magamba döntöttem fél liter kávét, de nem tudok ébren maradni. Mit csináljak?

Már voltunk sétálni is, hátha. Lefeküdni most nem tudok, majd este 8 körül egy kicsit, de addig?

Valami jó tanácsot adjatok!

Nem rossz baba, sőt, nagyon nyugodt, de mióta meleg van, éjjel üvölt. Gondolom pár nap és visszaáll.


2014. jún. 18. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy kezd elviselhető idő lenni én az enyémet kiteszem az erkélyre, nagyon jókat alszik. Aztán mikor rendesen " bealudt", átteszem az ágyába. Nem tudom van-e erre lehetőséged, nekünk nagyon bevállt. Most, hogy már nem süt ide a nap, már 2 órája kint szendereg. Megváltás. :)
2014. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő is alszik, sőt délelőtt is aludt, ezzel nincs is gond. Tényleg jó baba, az éjszakázást eltekintve. Csak én vagyok hulla.
2014. jún. 18. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mozgás segített. Iszonyú nehéz magad rávenni, tudom jól, de ha sikerül, nagyon sokat segít (anno az én kislányom 7-8 hónapos korában nappal semmit nem aludt - előtte, utána baromi jó alvó volt - egészen addig, míg ki nem jöttek a felső metszői. Sajnos ez az időszak éppen egybeesett az én vizsgaidőszakommal, a férjem munkahelyén nagy szabadságolásokkal /persze rezidensként emiatt folyamatosan ügyelt/, így nappal egész nap a kislánnyal járkáltam, éjjel meg tanultam. Mindig a mozgás húzott ki a szenvedésből - persze mellette a kávé is elfért. :)))/
2014. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasonló. Aztán nagy nehezen rájöttünk, hogy a hőérzete nagyon más mint a mienk. Nagy melegben csak body, zokni és vékony takaró volt rajta, de ő igényelt még egy takarót:) Utána mintha elvágták volna az éjszakai ébredést. Próbálj meg egy plusz ruha v takaróréteget. Amúgy nálunk az is volt ennek a jele, hogy a kezemben seperc elaludt amikor felvettem, mert melegítette a testem, aztán amikor leraktam, egyből sírt mert megint fázott. Napközben meg még melegebb volt, akkor azért aludt rendesen.
2014. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Eddig bodyban aludt, most éjjelre viszont kapott egy vékony rugit is. Aludt is rendesen. Ez nem jutott eszembe, köszi a segítséget!

2014. jún. 19. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!