Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet így gyermeket, babát...

Lehet így gyermeket, babát nevelni?

Figyelt kérdés
Mind nap a nap 24 órájába percre pontosan etetni,itatni,altatni.Úgy értem 9 óra akkor reggelinél se 8:59 kór nincs reggeli se 9:05 perckor csak pontba 9 kór,és ugyan így van altatás,12 órakor ebéd se egy perccel később se előbb,és mindig csak akkor kap teát ha ütött a tea óra ideje.
2010. jan. 4. 13:43
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
Ööö.... nem hiszem és biztosan nem is lehet, mert a gyerekek sem svájci órák. Az enyém, rendszeresen átalussza a tízórait, és ilyenkor csúszik pl.az egész nap. Nem lehet rájuk kényszeríteni ennyire fix, kötött napirendet.
2010. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
nem. és teljesen elmebeteg dolognak tartom.
2010. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Úr isten,dehogy lehet!!!
2010. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

Pedig lehet,a gyerek is sokat szenved ettől sajnos nem tudok az anyukára hatni!Egyik rokonom tesz ezt a gyerekével.

Nekem is van 16 hós lányom de sosem korlátoztam akkor alszik mikor szeretne,és akkor iszik mikor szomjas,és akkor eszik mikor éhes.Én embernek nézem akit ennyire korlátozni nem szabad.

2010. jan. 4. 13:52
 5/55 anonim ***** válasza:
nem, de nem is látom ennek sem az értelmét, sem az előnyét.
2010. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben is rugalmasnak kell lennünk, hiszen ahogyan a mi igényeink sem egyformák nap mint nap, úgy a babáé is változik. Nem alszik mindig ugyanakkor, ugyanannyit, és ugyanígy van ez az evéssel, játékkal stb. is.
2010. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
Ezt te szeretnéd így? Mi vagy te, katona? :P Ez az "59"-kor még nincs reggeli ez kicsit durva... Ott fog szegény gyerkőc ülni az asztalnál kopogó szemekkel, a kezedben meg stopper, hogy "várjatok, még van 17 mp a kajáig! ...éééééés, most lehet enni!" Neeee... :)
2010. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Szerintem is itt érzelmi,vagy pszichologiai gondok lehetnek a háttérbe.Sajnálom a kisgyereket mert rossz neki így.
2010. jan. 4. 13:54
 9/55 anonim ***** válasza:

Ezt te csinálod így, vagy valami ismerősöd?

Egyébként ez akkor működne így ha a baba percre pontosan miden nap ugyanakkor ébredne reggel, és napközben pontosan akkor aludna és kelne mint ahogy meg van szabva. Mindig ugyanolyan hőmérsékletben lenne, hogy nehogy később vagy hamarabb legyen szomjas és éhes.

Tudod mi ugrott be?, Madách: Ember tragédiája, Falanszter

2010. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
És próbálom neki meg magyarzni,hogy nem jó ez a gyereknek,de érvel,és hajthatatlan...
2010. jan. 4. 13:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!