Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor jó a harántemelő a...

Most akkor jó a harántemelő a babacipőkben vagy sem? Már teljesen összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Minden honlap, minden szakember mást és mást mond, nem tudom, hogy mit gondoljak.

Mi első lépés kiscipőnek egy enyhe harántemelős bőrcipőt vettünk, most akkor ártok ezzel a babám lábának? Itthon mezítláb van mindig (vagy zokniban), kint kapja a lábára a cipőt. Már visszavinni se tudom, kidobtam az ablakon 10ezer Ft-t?


2014. jún. 23. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Tényleg mindenki mást mond.

Itt is mások lesznek a vélemények.

Az én babámnak soha nem volt harántemelős cipője.

A doki amúgy lányomnál csak 2 éves korában nézte mi a helyzet a lábával, addig nem. Azt mondta előtte csak akkor kell spéci cipő, ha feltűnően rosszul áll a lába, amúgy nem.


Unokaöcsém viszont kezdetektől harántemelős cipőben jár (anyukája szerint ez fontos).

Most a lányom és unokaöcsém lába is ugyanúgy áll, tehát nem érzek különbséget.

2014. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem dől befelé a bokája, akkor felesleges.

Ezért kell elvinni 1 évesen a gyereket ortopédiára, mikor már jár a gyerek, hogy a doki megnézze, s ő megtudja mondani kell-e, vagy sem.

2014. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!