Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menni fog ez? Mit tegyek?

Menni fog ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy eves a babam es ugy nez ki terhes lettem. Menstruacio utani egyutletnel csak miutan vegeztunk vettuk eszre hogy teljesen szet szakat. Nem is foglalkoztam vele, mondvan hol van meg a peteeres.. es tessek ! Nem a vilag vege! Szerettunk volna 2. babat. Parom nem szol semmit azt mondja orul de en nem ugy lattom.Jelenleg vannak gondjaink, de probaljuk rendbe hozni. Nem kellenne picit jobban mutatnia? Nagyon felek... Hogy milyen 2 picivel, csaszarral szultem .. meg ez miatt is. Es ne bantsatok de az alakom miatt is a lanyommal majd 30 kilot hiztam , sok munka aran 6-7kilo van meg rajtam. Vegre ujra csinos vagyok es most ujra... Orulok is neha pedig sirok hogy nem akarom. Mi tortent velem?? mindenfele tapasztalat tanacs , velemeny erdekel! koszonom
2014. jún. 24. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A baba most akar jönni!Örülj neki:)
2014. jún. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden felelmed megertem, 8 hos babam van, ugyanigy ereznek most. (Mi is tervezunk kistesot, a nagy 2eve korul) Tapasztalat annyi, h a testveremnel 1,5 ev van a ket gyerek kozott. Az eleje nem volt konnyu, de hamar osszenottek, eljatszanak egymassal, edesek es ez segitseg az anyanak is. Tanacs: figyelj oda, most ne hizz annyit! En kernek a helyedben cukros dietat. Ha sokat kell rohanni a nagy utan, akkor az is eleg, de ha belefer meg tornazhatsz is valamit. Ha nagyon odafigyelsz, meg jobb is lehet a helyzet szules utan 1-2hoval, mint most. Tuzd ki ezt a celt, legy eros, minden rendben lesz!!!
2014. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, hogy így reagálsz, ne aggódj emiatt. Ha megszületik a pici majd meglátod, hogy mennyire fogsz neki örülni. Biztos, hogy nem lesz könnyű az első időszakban, de ez nektek csak pár hónap nehézség,kibírjátok valahogy, nekik viszont egy életre szól majd! Hamar össze fognak nőni, eljátszanak egymással, később is együtt csinálnak sok dolgot. 2 év van köztem és a tesóm között, ovis korunktól össze vagyunk nőve a mai napig!

Figyelj a súlyodra, okulj az előző terhességből és akkor ne lesz baj.

Az is érthető, hogy a párod is fél, épphogy kezdene kicsit könnyebb lenni és nemsokára kezdődik elölről.... Az ő érzései is megváltoznak majd.

Ha most akar jönni a baba, nincs mit tenni, legyetek boldogok! :-)

2014. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!A baba jönni akart, viszont a férjeddel meg kell beszélni- nagyon nehéz lesz mindenkinek a kis korkülönbség miatt. Ha van segítség vedd igénybe (nagyszülő...).

Az én fiaim közt egy év a különbség, a pici most 8 hónapos. Erősnek mondhatom a kapcsolatunkat a férjemmel, de mindketten nagyon fáradtak vagyunk, ezért néha ingerültek. Amit előre nem látni, hogy anyagilag nagyon megterhelő, mivel a legdrágább - az idő amiből sosincs -ezért sok fizetős dolgot (étel,szabadidő..) néha igénybe veszünk, ami természetesen megnöveli a kiadást. Viszont ezt a férjednek kell előteremteni. A legolcsóbb pelussal számolva is havi kb.25-27e megy el, igyekszem főzni, de néha képtelenség - így is hajnal 5-kor kelek és este 10-ig megállás nélkül teszem a dolgom.

Nyugi, a mostani terhességnél nem fogsz 30 kg-t hízni,mert az elsőszülött nem engedi (mindig menni kell vele) - én 7 kg plusszal mentem be a kórházba és eredeti súly -2kg-val jöttem ki.

Sok sikert és jó babavárást!

2014. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!