Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok a babák kire hasonlíta...

Nálatok a babák kire hasonlítanak inkább apára, mamára? És miben?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A fiam 2 éves, tehát már régen nem baba, de most mindenki szerint apukámra hasonlít külsőleg a legjobban. Egész pici korában tiszta apja volt, utána én, most a papa. A természetében megtalálhatóak az én illetve a férjem jellemzői is, de inkább azt mondanám, hogy ő egy teljesen új, önálló személyiség.
2014. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Két hónapos a lányom és teljes mértékben a férjem. Előszedtük az ő babakori fotóit, ott még egyértelműbb a teljes hasonlóság.

Saját magamat, illetve a nagyszülőket egyáltalán nem látom.


A férjemnek van még egy lánya, ő babakorában sem hasonlított ennyire az apjára, nála már akkor jól láthatóan keveredtek a apai és az anyai vonások.

2014. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor a fiunk megszületett, pontosan úgy nézett ki, mint én babakoromban (én vagyok az anyuka). Aztán elkezdett cseperedni és egyre inkább tiszta apja lett, a szeme, a szemöldöke, a fejformája, az orra, de még a testalkata is (rövidebb lábak, hosszú felsőtest). Viszont a férjem nagyon sokat változott gyerekkora óta és a fiunk nem a férjem kis kori önmagára hasonlít, hanem amilyen most az apja, felnőtt korában.

És személyiségre is inkább az apja, tipikusan az az 5 percig nem bírok a fenekemen megülni, mindig valamit csinálni kell, motoszkálni, bütykölni...:)

Az egyetlen talán amiben rám hasonlít, hogy könnyen kapcsolatot teremt másokkal, szereti az embereket és jó kommunikációs képességekkel rendelkezik és sok minden érdekli, ahogy engem is (bár ez lehet sima, gyerekkori sajátosság is).

2014. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor itt a legtöbb gyerek az apjára hasonlít vagy a papájára!
2014. jún. 25. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányom teljesen olyan külsőre mint anyum volt. Szőke, kék szemű, arca is olyan.Én és a férjem meg barna hajúak és szeműek vagyunk.

Természetében meg olyan mint én :)

2014. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fiúk kétpetéjűek az egyik tiszta apja természetre, kinézetre, mintha a klónja lenne a másik meg rám hasonlit, mindig mondják nagyon jól eltaláltuk a neveket mert amelyik apjára hasonlit pont ő kapta az apja nevét
2014. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a fiamban több felmenőtől is látok külső jegyeket, ami az arcát illeti. Szőke haját az apjától örökölte, kék szemét a nagymamámtól, az szája az enyémre hasonlít, de egészében nézve az állával és bizonyos "grimaszokkal" meg a másik nagymámra hasonlít, bizonyos nézései is szintén a mamámra, még a lábujjai is egészében nézve, de ha külön-külön nézegetem, van 2 ujja, amik hosszabbak, mint kéne, na azt tőlem örökölte.:D
2014. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos kislányom tiszta apja, egyedül talán a szája az én apukámé. Tőlem egyelőre úgy tűnik semmit nem örökölt...
2014. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 hónapos fiam az apukája klónja. Semmit nem örökölt tőlem.
2014. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lànyom 3 èves teljesen az apja csalàdi gènjeivel. Mintha nem is az èn lànyom lenne. A kisfiam aki 2 hónapos teljesen úgy nèz ki mint èn ilyen picinek.
2014. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!