Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba megissza a tejet,...

Ha a baba megissza a tejet, akkor továbbra is adtok tápszert, vagy tejitalt?

Figyelt kérdés
14 hós kislányom szépen issza a tejet,milumil ha-s tápszert ivott eddig. Ő még eszik éjszaka is. Szerintetek adjak éjjel is tejet,vagy a vitaminok miatt azért adjam még a tápszert is? Bár akkor váltok tápszert mert a tej meg a has tápszer szerintem üti egymást....
2014. jún. 26. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Amióta megisszák a tejet nem kapnak tápot, ők nrm esznek éjjel, hogy hogy még ha-t evett? Ha már adni akarsz vmit akkor inkabb tejital
2014. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyerekorvos szerint 3 éves korig eheti a ha-t....
2014. jún. 26. 15:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy éjjel adok neki tejitalt.reggel meg este tejet. köszi a választ
2014. jún. 26. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem a ha-t mert csak 5 hós korukig kaptak azt, utána meg már ettek túrót,joghurtot csak kiváncsi voltam.
2014. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi is ettünk mindent,attól függetlenül ha-s tápszert kaptunk....amit nem értek hogy miért....ezért is adtam már 1 éves kora óta tejet...akkor szerintem az lesz tejital éjjel tej meg reggel,este. Majd megkérdezem a védőnőt is..
2014. jún. 26. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:

nem üti egymást a ha tápszer meg a tej, csak hülyén hangzik :D

ugyanis a ha-s tápszer is tehéntej, csak a tejfehérje szét van benne bontva, hogy ne allergizáljon, jobban emészthető legyen. tehát ha adsz neki tejet, akkor a tápszer, főleg a HA tápszer értelmét veszti.

ha csak a vitamin miatt adnád, szerintem olcsóbb ha tejet veszel és mellé multivitamint

2014. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi! csak azt vettem észre ha adok tápszert is akkor hasmenése van. Egyébként meg semmi gond ha nem kap tápszert.

ezért gondoltam hogy lehet egymás ellensége a kettő....

2014. jún. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!