Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Berepedt kukival mit kell...

Berepedt kukival mit kell kezdeni?

Figyelt kérdés
21 hónapos kisfiam, nem húzogattuk a kukiját, de így is szépen félig feljött a bőr. Védőnő egy hete megpróbálta neki felhúzni, de berepedt. Azt kenegettem Plogosannal rendbe is jött neki, de tegnap felhúzta magának teljesen. Sokat van bent pelus nélkül, mert tanul bilizni, és ilyenkor állandóan a kukival van elfoglalva, én csak az ordításra lettem figyelmes aztán mutatta hogy "bibi kuko" megnéztem, és teljesen felhúzta valahogy, alatta egy helyen, volt egy fehér gombóc amit alig bírtam letörölgetni, 2 helyen berepedt neki , ha pisil akkor sír... Este kamillás vízben fürdettem, be kentük Plogosannal, de most egyszerűen nem merek hozzányúlni, mert félek , hogy fáj neki. Mit kellene most csinálni vele? Mennyi ideig fog fájni neki? Most már húzogatni kellene, hogy vissza ne tapadjon? Akinek van hasonló tapasztalata légyszi adjon tanácsot!
2014. jún. 30. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Betadine kenőcs, nekünk azt ajánlották.
2014. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is Betadint használtuk, de orvossal is megnézettem, én is tanácsolom az orvost is.
2014. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem három fiam van, mindnél volt berepedt bőr... Nekik csak a Bactroban kenőcs segít. Recept köteles, de nagyon jó!!
2014. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!