Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mernétek így gyermeket...

Ti mernétek így gyermeket vállalni?

Figyelt kérdés
Nincs még 1 éves munkaviszonyom, szóval gyest, ha jól tudom, nem kapnék. Es van egy 500.000 ft-os tartozásom, amit fizetnem kell minden hónapba. A párom viszont nagyon jol keres. Szeretnénk kisbabát, de így nem felelőtlenség? Most keszülünk uj lakást keresni, (albérlet) és később hitelre venni. Tudom, hogy mindenhol vannak anyagi nehézségek, es sokan szülnek nem egyszerű körülmények közé, de én még várnék. A párom jobban szeretné már a gyerkőcöt. En 25, Ő 32 eves.
2014. júl. 1. 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én még 1-2 évet minimum várnék.
2014. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
biztos helyzet sosincs, de ha még melózna egy évet, akkor lenne gyed, meg kifizetné a tartozást és lenne egy kis tartalék, azért 1-2-3 év múlva jobb lenne a helyzet
2014. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ki kellene csengetni a hitelt, dolgozz, hogy jogosult legyél majd gyedre, és addig erősödne a kapcsolat is. Én várnék. Abszolút nem vagy még öreg.
2014. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szilvi01 ***** válasza:
Én nem várnék, sose lesz olyan h minden stimmeljen.
2014. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!