Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeltetek már internetről...

Rendeltetek már internetről dolgokat babátoknak?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy babakocsit a netről. De egy kalap sz*r. (tudom érdeklődnöm kelett volna előtte.) nem lehet tolni, nem bírja el a gyereket. Ha felhívom őket hogy cseréljék vissza szerintetek visszacserélik? Úgy tudom 3 nap a határidő nem?

Sajnos nem volt odaírva hány kilóig jó. Ez egy lorelli star babakocsi.

Hü**e voltam hogy így beleugrottam.


2014. júl. 2. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha netről rendelsz 8 napon belül mindenféle indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól, csak egy postaköltséget buksz. Én vettem sokmindent amúgy, de főként apróságokat, csak egyvalamivel szívtam meg: Kikko színes bambusz törlőkendő (textilpelus anyagú kis törlők), első mosás után szétment a szegése, de nem akartam ilyen kis tétel miatt postázni, levelezni.

Ha nem jön be a kocsi küldd vissza és kérd vissza az árát.

2014. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én rengeteg mindent vásároltam a netről. Vadiúj dolgokat is, az amazon-ról, amik így jóval olcsóbbak voltak mintha magyar webáruházból vettem volna. ( légzésfigyelő, sterilizáló, cumisüvegek, cumi, bébiétel melegítő, használt pelenkatároló, pároló-turmixgép, stb. )

De vásároltam a vaterán is, használt cuccokat. Semmi gondom nem volt.

Netes vásárlás esetén 8 napod van, hogy a vásárlástól elállj.

Mondjuk babakocsit én max. úgy vettem volna neten,hogy valahol élőben ki tudom próbálni és ha jónak találom és a neten olcsóbb,akkor ott rendelem meg.

2014. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elállási jogod van 14naptári napig,mikor rendelted?
2014. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De már tegnap megjött és ki is próbáltuk.

Így is visszaveszik?

Köszönöm q válaszokat.

2014. júl. 3. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!