Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sportbabakocsit ajánlotok?

Milyen sportbabakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés
1 éves lesz a lányom. Olyat szeretnénk, amit tavasszal-nyáron kényelmes egy már totyogó baba mellett tolni, de a jövő telet is bundazsákostól átvészelhetnénk benne. És kocsiba is könnyen, helytakarékosan betehető!?
2010. jan. 6. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk pierre cardin, bébé go van, én nagyon szerettem.

Pici, könnyű de belül kényelmes, nem szűk. És olcsó. Picit kicsi az alsó tárolórekesze.

Bundazsák nincs, de ennyi idősen az én fiam már nem is bírta volna, ki-be szállt belőle, miután járni kezdett. Mi kb 1,5 éves korig használtuk, most 20 hós és jön a kistesó, úgyhogy kiszoktattuk, hogy inkább sétáljon. Mivel elég eleven gyerek, nem is nagyon ülne már meg a babakocsiban.

2010. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekünk bébé go ks625 van, nagyon bevált, bírta a strapát, egy évesen bundás kezeslábasban is elfért benne.
2010. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!