Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos a babám, hipotóniás...

17 hónapos a babám, hipotóniás, dévényre járunk, de még mindig nem megy! Annyira el vagyok már keseredve, más is van ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta jártok dévényre?
2010. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 hónapos kora óta,de minden nehezen indult be!!Elmúlt 1 éves mire mászmi kezdett.
2010. jan. 6. 20:36
 3/6 anonim válasza:

Szia!


A kislányommal mi csak 10 hónapos kora óta járunk - a dokink "jóvoltából" - ekkor még szinte forogni sem tudott rendesen, de ezután rohamosan javult, fejlödött. 13 hónaposan kezdett mászni, most kezd felállni, 15 hónaposan.

Ha szépen fejlödik, és a dokik szerint is rendben van, ne aggódj! Engem a gyors javulása nyugtatott meg, ami Neked, mivel időben elkezdtétek, nem tünik fel, szerintem! Ök is behozzák majd a lemaradást!

2010. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen,jártunk Dévényre.8 hetes korától 1 éves koráig.Voltunk Miskolcon is állapot felmérésen.9 hónaposan kezdett forogni,majd utána begyorsult.15 hónaposan járt el egyedül.Most még a falon is felmenne ha hagynám.18 hónapos.Az első fél évben szinte semmi változás nem volt.Ordított mint a sakál.Heti 2 alkalommal jártunk.10 hónapos volt kb.mikor már nem sírt a masszázs alatt.Az elején én is végig bőgtem minden kezelést a babával együtt.

A Dévény nagyon jó,még a nem hipotómiás gyerekeknek is 18 hónapos kor az önálló járás "határideje".Légy türelmes és ne hasonlítgasd a gyereked a másikéhoz.(tudom,hogy azt teszed,én is ki voltam bukva)Nem tudom hova jártok Dévényre de az egri kórházba nagyon eredményes.Mi oda jártunk.Szépen fokozatosan utól fogja érni a hasonló korú gyerekeket.3 évesen már nem fogsz különbséget látni közöttük.

Szóval kitartás,nem csak Te csinálod ezt végig,de ne hagyd abba és igenis csináljátok végig.

Sok sikert.

2010. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak szerencsére semmi baja, de így egészségesen is 16 hónaposan indult el. Föl a fejjel, jó egészséget nektek!
2010. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm....
2010. jan. 7. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!