Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a melegben miben altatjá...

Ebben a melegben miben altatjátok a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 18 hónapos és napozóban alszik takaró nélkül az ágya mellett pedig nyitva az ablak. Azon is gondolkodtam h csak trikót adok rá. Remélem azért a nyitott ablaknál nem fog megfázni hiszen éjszaka 15-16 fok van.
2014. júl. 7. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9 hónapos fiam egy ujjatlan bodyban alszik, a szobában nyitva van az ablak, de nem közvetlenül rá megy a levegő. Be nem takarom, mert akkor már izzad és felkel 5 percenként.
2014. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hat, en estere nem nyitom ki az ablakot, csak reggel mikir ébred. Azért estére lehül a levegő(én fázok). Egy rövid bodyban alszik;)
2014. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22 hónapos, ujjatlan bodyban alszik. A szoba egyik felében alszik, a másik felén van nyitva az ablak. Nagyon vékony takarója van, az kell neki,hogy elaludjon. De aztán már nincs rajta, mert lerúgja és én,ha felébredek betakarom a lábát..
2014. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szintén 18 hónapos a lányom. Csak egy rövid ujjú body van rajta, és nem is takarom be. Az ablak csak bukora van nyitva, de az is távol tőle.
2014. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6 hos a kislanyom, rovid ujju bodyban alszik, ablak kb 3meterre tole sarkig nyitva egesz ejjel. Megfogdosom idonkent azert, de mindig meleg a laba, hata.
2014. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15 hós a lányom és bodyban alszik.
2014. júl. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mikor lefektettem tegnap este 26,5 volt a szobájába az ablakát bukóra kinyitottam de kb: 2 óra elteltével becsuktam és az ajtaját nyitottam meg egy kicsit h azért legyen egy kis friss levegő is a szobájába mert a folyosón és a többi szobába nyitva az ablak.. :D
2014. júl. 8. 11:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Pelusba csukott ablakkal.Éjjel kinyitjuk a közös ajtót és ami tőlünk átmegy levegő,az hűt neki is kicsit,mert itt nyitva az erkély.
2014. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jé, akkor én megsütöm a gyerekeim éjjel.

body+hálózsákban alszanak, csukott ablaknál. lefekvéskor 24fok volt a szobában, éjjel nem tudom mennyi

2014. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bodyban alszik, takaró nélkül. Hajnalba takarom be a derekáig. 29-30 fok van. Minden ablak nyitva van.
2014. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!