Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha a kisbabám...

Mit csináljak, ha a kisbabám napközben csak babakocsiban hajlandó elaludni?

Figyelt kérdés
azért gond,mert ha esik az esö,akkor is ki kell vinnem,ráadásul mellette semmit nem tudok csinálni,ott kell állnom (ülnöm) mellette akár két órát is mert ha észreveszi,hogy nem állok ott, akkor hatalmas hiszti kerekedik.... hogyan szoktassam rá az ágyra?semmi esetre sem marad benne...akár órákig ordit mig ki nem veszem
2014. júl. 7. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nálunk is volt ilyen időszak. Lassan próbálkoztam, hogy ha megállok a babakocsival, felébred-e. Idővel az sem zavarta, ha megálltam, és vagy kint hagytam az ajtó előtt, vagy ha nem volt túlöltöztetve, betoltam. Aztán 4 hónaposan meg nem volt hajlandó befeküdni se a babakocsiba. :) Akkor meg az volt a baj...El kell kapni a pillanatot, mikor látod, hogy kezd fáradni, elvonulsz vele. Én szoptattam, abba könnyen belealudt. Ha túl sokat vársz, akkor baj van, mert túlfárad, és csak üvöltés lesz. Ilyenkor szokták a napirendet emlegetni, hogy a kicsi tudja, hogy mi után mi következik.
2014. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem az segített hogy karolva ingatós elaltatásra átszoktattuk

volt kb 4 nap mire rájött, hogy dehát ez van olyan jó, mint a babakocsi

első két nap nagyon szenvedős volt, képes volt evések között nem is aludni a végén végkimerülésben aludt csak el

de jöttek segítők, mert szószerint ez órákon át való kézi tartást igényelt és 4.nap amikor a karomban volt már nem azt hitte, hogy eszünk, hanem jól elvolt, nézelődött, utána elbambult, elaludt kb fél órára redukálva.

2014. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*ringatós
2014. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyenek szerencsére csak átmeneti problémák, nekünk is voltak karban ringatva altatós-csak babakocsiban elalvós-anya kezét morzsolgatós elalvási rítusok.


Én a másodiknál ezt már úgy kezeltem, hogy ha az élet ad citromot, akkor csinálj belőle limonádét. Ha kellett melléjük feküdtem, ha kellett toltam a babakocsit, úgy voltam vele, hogy úgysem ismerek egy 10 évest sem, aki ringatva vagy babakocsiban alszik el. Vigyél oda könyvet, telefonozz feltett lábbal, bújjatok össze és aludj vele, ahogy mind a kettőtöknek kényelmes, a mosatlan edény nem szalad el.

2014. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!