Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este kevesebb a tejem, adtam...

Este kevesebb a tejem, adtam neki potlast a vedono tanacsara, ez azt jelenti hogy az esti szopi nalunk elmarad?

Figyelt kérdés
Tehat ugy csinalom hogy furdes elott adok tapszert neki es furdes utan cicit,de altalaban keveset eszik es elalszik hamar.
2010. jan. 7. 14:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
5 hós múlt a babám, és nekem is kevesebb a tejem 2 hete. Szerintem azért mert lázas voltam 2 napig, és a baba is beteg volt, tehát az idegeskedésből is kijutott bőven. Naponta 1-2 alkalommal pótolok tápszerrel, de előtte mindig cicire teszem. Most már mindkettőből szopizik, kb. 1 hónappal ezelőtt elég volt csak az egyikből. Akkoriban szinte mindig megevett 120-180-at, volt hogy reggel 220-at is. Mostanában napi 1-szer éri el a 160-180-at, a legtöbbször csak 70-110 között szív, utána nyöszörög rajta, kiköpi, megharapja. Fejni már nem tudok belőle. Szerintem először ciciztesd, és utána add neki a tápszert, akkor biztosan kiszívja a lehető legtöbbet belőle.
2010. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!