Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édesanyák! Újszülött babánál...

Édesanyák! Újszülött babánál milyen ajándéknak örültetek a legjobban?

Figyelt kérdés

Egyik rokonoméknál nemrég született meg a baba. Mi külföldön élünk a férjemmel, és nemsoká megyünk látogatóba. Készítek egy kézzel kötött tiszta gyapjú takarót, ez biztos, hogy legyen valami "személyes"/kézzel készített is, meg persze gondoltam ilyen alap dolgokra mint kis ruha, cipőcske, stb.


Nagyon sablon dolgok ezek? A rokonomék nem állnak túl jól anyagilag, bár a szüleik segítik őket. Mi az, aminek még örülhet az ember, de nem feltétlenül veszi meg magának?


Rákérdezni nem szeretnék, mindenképp meglepetésnek akarom. Így kíváncsi lennék, ti minek örültetek/örülnétek a legjobban pici baba mellett!


2014. júl. 10. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk ilyen játszószőnyegünk van, imádta a babám.

2014. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
én minden apróságnak örültem, babaruhákat kaptam egyébként, meg pelust, popsitörlőt, utolsó kettő jól jön, de vhogy nem tudom annyira ajándéknak tekinteni és mindig gond volt a mérettel. aminek a legjobban örültem, az egy kifogó volt. első gyerek és mivel azt se tudtam, h kell, meg egyáltalán mi az, így az volt az egyetlen dolog, amiből semennyi sem volt, mikor a babám megszületett. eleinte persze megtette egy textilpelus is, de azóta is kifogót használok a frottír fürdőlepedő fölé
2014. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


(világit, zenél, csörög-zörög :D )


[link]


ez pedig a relax szék, amihez volt egy anatomiai párna is


babaruhákkal nem nagyon tudtam mit kezdeni..kaptunk vagy 10-10 body-t, meg vagy 15 kis polot..nyári kis ruhát, pizsamát, stb. stb. .de mivel a babám egy honap alatt 5 cm-t nött, volt amelyik ruhára nem is került sor.. :-( több ruha volt, mint nap, de tényleg. kifogot meg konkrétan 7db-ot kaptunk!


jut eszembe még ilyen babycook-ot is kaptunk


[link]

2014. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

www.brendon.hu/Products/Details/50659

Nekünk ilyen van, de az ennél jóval olcsóbbak is kiválóak :)

2014. júl. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

NAgyon köszönöm a linkeket és az ötleteket! A ruhákat nem akarom túlzásba vinni, biztos rengeteget kaptak már a szülőktől, nagyszülőktől is. Esetleg gondoltam rá, hogy 1-2 hónappal nagyobb ruhákat veszek, amiknek később hasznát vehetik.


Ez a játszós szőnyeg nagyon tetszik amúgy :)

2014. júl. 11. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!