Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édesanyák! Újszülött babánál...

Édesanyák! Újszülött babánál milyen ajándéknak örültetek a legjobban?

Figyelt kérdés

Egyik rokonoméknál nemrég született meg a baba. Mi külföldön élünk a férjemmel, és nemsoká megyünk látogatóba. Készítek egy kézzel kötött tiszta gyapjú takarót, ez biztos, hogy legyen valami "személyes"/kézzel készített is, meg persze gondoltam ilyen alap dolgokra mint kis ruha, cipőcske, stb.


Nagyon sablon dolgok ezek? A rokonomék nem állnak túl jól anyagilag, bár a szüleik segítik őket. Mi az, aminek még örülhet az ember, de nem feltétlenül veszi meg magának?


Rákérdezni nem szeretnék, mindenképp meglepetésnek akarom. Így kíváncsi lennék, ti minek örültetek/örülnétek a legjobban pici baba mellett!


2014. júl. 10. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Edesamyam is takarot keszitett a fiamnak aminek nagyon orultem :)

Aztan meg kapott a fiam kis ruhakat. Igaz abbol volt eleg,mert en gondosan bevasaroltam neki. En aminek meg nagyon orultem az a pelenka volt. Majdnem mindenki ki jott hozzank latogatoba,hozott pelenkat. Abbol ugysem tudok annyit venni,hogy eleg legyen.

2014. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
aminek én örültem- relax szék ( pihenöszék vagy minek nevezik..) játszoszönyeg, kis takaro.
2014. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
(én moshato pelenkázok, ugyhogy mi nem tudtunk volna mit kezdeni a pelenkával :D)
2014. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A pihenőszéknek :) Azt nagyon kihasználjuk. A dédnagyszülők adták a rávalót, mi megvettük.
2014. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Pelenka és popsitörlő sosem elég.

Cumisüveg-sterilizáló is igen hasznos lehet, ha még nincs nekik, vagy ilyen forgó zenélő a babónak az ágy fölé.

2014. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Íves játszószőnyeg, ebből is olyan fajtát ajánlok, ami zenél is, adamo hinta is nagyon jó ajándék, és elég drágák.
2014. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
pihenőszéknek és pelenkának örültem a legjobban
2014. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Én kéz, és láblenyomat készítőnek örültem a legjobban. Volt hozzá fényképtartó is.
2014. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ó mennyi válasz :))


Pelenkát nem szeretnék adni, mert nem tudom, milyet használnak. Esetleg 2-3 hónap múlva, ha megvan, hogy mi vált be, melyiket szeretik.


Linkelnétek ilyen pihenőszéket meg játszószőnyeget ? :)


Bocsi a buta kérdésekért, nincs még gyermekem és a családban is ez az első alkalom, hogy baba van, így halvány lila fingom nincs mik ezek :)

2014. júl. 10. 21:29
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a praktikus ruhadaraboknak örültem a legjobban, főként a rövid ujjú bodyknak, abból sosem elég, meg a popsitörlőnek is, meg sok kapucnis törülközőt kaptunk, az is jól jött, mi egyet sem vettünk és összegyűlt négy, a takaró is jó ötlet, abból is kell több. Meg örültem volna, de nem kaptam senkitől: babe fürdető (gyógyszertárban kapható), ujjas előke későbbre, Adamo hintát is jó lett volna kapni, mert jó drága volt, pihenőszék is jó lett volna, mert sokszor hiányzott amíg picike volt.
2014. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!