Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éhesen sírt, mire kész lettem,...

Éhesen sírt, mire kész lettem, meg visszaaludt. Most felébresszem?

Figyelt kérdés

Azt hittem alszik még egy órát, így lefejtem a felgyűlt tejet, mert 1 ó múlva úgyis újratermelődik.

hűtőbe betettem, 10 perc múlva lehűlt, csak a baba meg 10 perc múlva felébredt és sírt. rátettem cicire hátha elég a maradékami bent maradt, de nem sírt tovább.

erre kivettem a hűtőből a tejet melegíteni, túlmelegedett, le kell hűteni, közben elkezdtem a cumisüveget forralgatni, most kész minden, erre már meg alszik.


2014. júl. 13. 05:53
 1/6 A kérdező kommentje:
*hátha elég a maradék ami bent maradt, de nem volt elég, sírt tovább.
2014. júl. 13. 05:54
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hónapos
2014. júl. 13. 06:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell felkelteni. Ha éhes, akkor nem felsír, hanem hosszan sír. Nem kell azonnal mellre tenni, ha csak kicsit sír. Várj egy keveset, mert vissza alszik legtöbbször.
2014. júl. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a cumisüveget egyébként nem akkor kellene kifőznöd. A hűtőből az anyatejet pedig állíts bele forró vízbe,így esély sincs a túlmelegedésre,viszont a baba langyosan is elfogadja.

..de ha annyira éhes lett volna,tényleg nem aludt volna vissza,szóval ne keltsd fel.

2014. júl. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, h csak a pocija fájt és büfizett vagy pukizott egyet, hogy megmozgattad, segített a levegőnek kijönni, amíg kint voltál, nem hallottad.

Vagy megijedt vmitől, és ahogy felvetted, megnyugodott. Ne ébreszd fel. Én is jártam így - sajnos mi tápszeresek vagyunk - de tuti, h akkor melegítettem túl a cumisüveget, mikor a legéhesebb volt, és visszaaludt, mire lehűlt.

2014. júl. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne keltsd fel.nemsokara ugyis felkel ha ehes
2014. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!