Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdte a babád az...

Mikor kezdte a babád az önálló járást?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem elsősorban akiknek későn indult el a babájuk! Hány hónaposan állt fel egyedül és mennyi idősen indult el önállóan?

Kislányom anno 11 hónaposan állt fel egyedül s mire 1 éves lett már szépen ment egyedül! most már 4 éves lesz! Kisfiam 12 és fél hónapos, gyönyörűen és rekordgyorsan mászik, kapaszkodva feláll és úgy lépeget is, de esze ágában sincs még egyedül felállni és elindulni! Tudom, hogy nincs elkésve és egyáltalán nem akarom és nem is fogom sietettni (eddig is hagytam mind a két gyermekem a saját ütemükben fejlődni), valamint azt is tudom, hogy a babák nem egyformák (még a testvérek sem), csak érdekel ez kinél hogy volt!



2014. júl. 13. 18:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. júl. 14. 07:38
 12/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, nem ugy ertettem, de igazad van, visszaolvasva a hozzaszolasom nem tul szimpi :)

Szoval en ugy ertettem, hogy nem foglalkozott velem senki, amivel nem ertek egyet, hisz masfel eves gyereknek ha nem is jarnia, de azert allnia mar boven kellene. Es szerencsemre nem lett ebbol gond a kesobbiekben.

2014. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy nem lett gond belőle! :)

Amúgy tényleg nem sietetem a fiamat, de oda figyelek rá és remélem hamarosan járni fog, de legalábbis nem vár vele másfél éves koráig! Majd megírom mikor indult el! Köszi mindenkinek aki válaszolt! :)

2014. júl. 14. 14:40
 14/14 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam megírom, hogy kisfiam 13 és fél hónaposan állt fel egyedül, s ahogy betöltötte a 14. hónapot 1 napra rá elindult! Most múlt 17 hónapos azóta már szalad!
2014. nov. 29. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!